USŁUGI POGRZEBOWE

Zakład Pogrzebowy Archon zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów oraz wszelkimi formalnościami oraz detalami, które są z nimi powiązane. Wiemy, że jest ich bardzo dużo i rozumiemy, że mogą Państwo nie być w stanie ich wszystkich zorganizować.

Dlatego nasz zakład pogrzebowy posiada wachlarz usług, dzięki którym wyręczymy Państwo w tych trudnych chwilach. Oto one:


Inne usługi pogrzebowe

Zaplanuj swoje pożegnanie

W wielu krajach na zachodzie coraz częściej korzysta się z możliwości zaplanowania własnego pogrzebu. Usługa tego typu jest coraz popularniejsza i w naszym kraju.


Dowiedz się więcej

Międzynarodowy transport zmarłych

Często śmierć nadchodzi nieoczekiwanie, z dala od domu. W takim momencie, gdy niespodziewane plany związane z pogrzebem muszą być przygotowane z dala od domu.


Dowiedz się więcej

Balsamacja

Balsamacja hamuje rozkład ciała, spowalnia go, dzięki temu możliwe jest wystawienie zwłok na widok publiczny w temperaturze pokojowej.


Dowiedz się więcej

Wirtualny nekrolog

Nasz zakład pogrzebowy udostępnia Państwu możliwość zamieszczenia nekrologu, kondolencji, wspomnień i pożegnania osoby bliskiej w Internecie.


Dowiedz się więcej

Dodatkowe usługi

Mistrz Ceremonii Pogrzebowych

Co chcieliby Państwo aby usłyszeli Wasi bliscy gdy odejdziecie?

Zakład pogrzebowy Archon to przede wszystkim ludzie, którzy swoją pracę traktują jako misję.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługę skrzypka, trębacza oraz orkiestry pogrzebowej, ale także Mistrza Ceremonii Pogrzebowych, który może poprowadzić ceremonię świecką, ale również wygłosić mowę i podziękowania na pogrzebie w każdym innym obrządku.

Ekshumacja

Nasz zakład pogrzebowy przeprowadza ekshumację na terenie cmentarzy w całym kraju.

Ekshumacje szczątków odbywają się w godzinach porannych, w obecności inspektora sanitarnego, w terminach od 16 października do 15 kwietnia. W czasie ekshumacji szczątków nasi pracownicy są wyposażeni w odzież ochronną oraz niezbędne wyposażenie techniczne. W celu uzyskania indywidualnej wyceny ekshumacji należy zgłosić się do wybranego oddziału Zakładu Pogrzebowego Archon lub zadzwonić pod numer całodobowy 71 332 60 60.

Budowa grobowców

Jako jeden z największych zakładów pogrzebowych we Wrocławiu chcielibyśmy zaoferować Państwu możliwość wybudowania grobu murowanego. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług oraz profesjonalizm, dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

Nasz zakład buduje grobowce na każdym cmentarzu w obrębie Dolnego Śląska. W swojej ofercie posiadamy standardowe grobowce jedno, dwu, trzy i grobowce czteromiejscowe. Na Państwa życzenie jesteśmy wstanie stworzyć indywidualny projekt grobowca, w celu uzyskania indywidualnej wyceny należy zgłosić się do wybranego oddziału Zakładu Pogrzebowego Archon lub zadzwonić pod numer całodobowy 71 332 60 60.

Prace kamieniarskie

W zakładzie pogrzebowym Archon od początku naszej działalności zajmowaliśmy się pracami kamieniarskimi wymaganymi przy pochówku, demontażem i montażem pomników, sprzedażą i montażem pomników urnowych oraz budową grobów murowanych, czyli tzw. grobowców.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas zdjęcie porcelanowe, dostarczamy czarną ziemię pod kwiaty, a także jeżeli mają Państwo takie życzenie możemy obsypać dookoła grób drobnymi kamieniami.

Sprzątanie grobów

Zakład pogrzebowy Archon chcąc odciążyć Państwa z wykonywania prac porządkowych przy grobie oferuje usługę sprzątania grobów. Nasi pracownicy oczyszczą pomnik lub ramę nagrobną oraz miejsce dookoła, usuną zwiędnięte i poschnięte kwiaty, wyrównają teren, gdy ziemia się zapadła, wymienią krzyż z tabliczką na nowy.

Na Państwa życzenie możemy w Państwa imieniu złożyć świeże kwiaty oraz znicze w każdym dowolnym momencie lub w konkretny dzień, który jest dla Państwa ważny, może to być okoliczność Wszystkich Świętych, rocznica urodzin lub śmierci.

Dezynfekcja mieszkań

Zakład pogrzebowy Archon wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzył zakres świadczonych usług o usługę sprzątania mieszkań po Zmarłych, inaczej nazywaną dezynfekcją mieszkań. Nasi pracownicy zaopatrzeni w odzież ochronną oraz niezbędne narzędzia, dołożą wszelkich starań, aby oczyścić Państwa pokój/mieszkanie/dom.

W celu uzyskania indywidualnej wyceny dezynfekcji mieszkania należy zgłosić się do wybranego oddziału Zakładu Pogrzebowego Archon lub zadzwonić pod numer całodobowy 71 332 60 60.

Pomoc Prawnika

Na Państwa życzenie zakład pogrzebowy Archon posiada możliwość umówienia Państwa z naszym radcą prawnym, który chętnie udzieli informacji w kwestiach prawnych, a te niestety bywają często niezrozumiałe. Niezwykle cenna jest w tych trudnych chwilach fachowa porada i duża wiedza, dlatego udostępniamy Państwu taką możliwość.

Pomoc Psychologa

Wiemy jak bardzo ciężka jest strata Najbliższej Osoby. Być może znajdują się teraz Państwo w sytuacji, kiedy serce rozpada się na milion kawałków, bo nadszedł czas pożegnania. Jesteśmy zakładem pogrzebowym, który może odciążyć od obowiązków organizacji ceremonii pogrzebowej i dać Państwu czas na spędzenie tego czasu z rodziną. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w czasie przeżywania żałoby, nasz zakład może Państwa umówić na spotkanie z wykwalifikowanym psychologiem.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.