Opinie

Zakład Usług Pogrzebowych Archon we Wrocławiu, chcąc ciągle podnosić jakość świadczonych usług, oraz jak najlepiej dostosować się do Państwa wymagań, stworzył możliwość wyrażenia swojej opinii na łamach poniższej strony
www.zaklad-pogrzebowy.com.pl
Wszelkie opinie i sugestie na pewno pozwolą nam na jeszcze lepsze dostosowanie naszej oferty do Państwa wymagań i podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług. Prosimy o nadsyłanie opinii na temat świadczonych przez nas usług na adres
zaklad@zaklad-pogrzebowy.com.pl
Zleciliśmy Zakładowi Archon ściągnięcie naszego taty z Belgii. Wszystko odbyło się bardzo solidnie i terminowo. Jesteśmy pełni szacunki dla Państwa pracy oraz życzliwości jaką okazaliście naszej rodzinie. Bardzo dziękujemy!

Borys B.

2022-08-26

Archon to sprawdzona marka. Pogrzeb wykonany z wielką troską i wyczuciem. Zakład zapewnił wsparcie na każdym etapie przygotowań. Nie bez znaczenia jest opcja e-nekrologu. Było to dla nas zbawiennym ułatwieniem w poinformowaniu rodziny i znajomych o terminie i miejscu pochówku.

Lidia M.

2022-08-12

Polecam Archon wszystkim osobom, które były odpowiedzialne za pochówek osoby zmarłej za granicą. Tak sprawna, rzeczowa i w 100% profesjonalna obsługa zasługuje na słowa uznania. Firma zajęła się praktycznie wszystkimi formalnościami, ściągając z nas ogromny ciężar. Pani Ewelina. która zajmowała się naszą sprawą, przez cały czas była dla naszej rodziny ogromnym wsparciem i wykazała się nie tylko bogatym doświadczeniem ale również dużym sercem. Jesteśmy jej niezmiernie i bardzo dziękujemy.

Jan S.

2022-08-10

Jeżeli nie macie sprawdzonego zakładu pogrzebowego to z całego serca polecam Archon z ulicy Krzywoustego. Pracują tam bardzo sympatyczne Panie, które krok po kroku prowadzą osobę organizującą pogrzeb. Cała uroczystość jest warta rekomendacji. Ładna trumna z piękną oprawą kwiatową, starannie ubrana obsługa z asysty, lśniący, nowy karawan i zjawiskowy muzyk grający na skrzypcach.

Jowita Sz.

2022-08-10

Archon to jakość, bezpieczeństwo i przystępna cena. Wielki atut to kontakt o każdej porze dnia i nocy. Nawet po pogrzebowe mogłem liczyć na ich pomoc. Polecam

Mariusz

2022-07-15

Trudno polecać zakład pogrzebowy, bo każdy woli takich tematów unikać ale zakład Archon tak zawodowo podszedł do ceremonii pożegnania mojej śp. mamy, że nie mogę tego pozostawiać bez słowa uznania. Znacie się w 100% na swojej robocie i wykonujecie ją wzorowo.

Rafał

2022-07-14

Archon był odpowiedzialny za ceremonię pochówku mojej siostry ciotecznej. Nie orientuję się w kosztach usługi (nie zajmowałem się tym osobiście) ale jakość mogę ocenić na zasłużoną ocenę celującą. Gdybym był zmuszony skorzystać z usług pogrzebowych to z pewnością zapukam do ich drzwi.

Bogdan

2022-07-12

Archon zorganizował pogrzeb świecki w bardzo dobrym wydaniu. Ładna oprawa, piękne wykonanie. Mistrz Ceremonii z prawdziwego zdarzenia. Polecam ten zakład pogrzebowy.

Wojciech O.

2022-07-12

Odejście bliskiej osoby jest zawsze traumatyczne ale dzięki tak sprawdzonym firmom jak Archon z Grabiszyńskiej łatwiej przejść ten trudny okres. Szczególnie dziękuję Pani Małgorzacie za ciepło, poświęcony czas oraz zrozumienie.

Lena K.

2022-07-11

Wysoki poziom usług pogrzebowych. Bardzo empatyczna a przy tym w 100% kompetentna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z każdego szczegółu uroczystości. Dziękuję całej firmie Archon.

2022-07-01

Piszę tą opinie w dowód wdzięczności dla zakładu Archon z ulicy Krzywoustego. Firma ta odpowiadała za ostatnią drogę mojej przyjaciółki i zrobili to bardzo elegancko. Nie orientuję się jakie były koszta pochówku ale wiem jedno - nie brałam nigdy udziału w lepiej zorganizowanej ceremonii. Mocno dziękuję całej firmę.

Jagoda

2022-06-30

Bardzo rzetelna obsługa ceremonii pogrzebowej. Jak dla mnie bez najmniejszego zarzutu. Cena również przystępna. Dziękuję.

Kamila P.

2022-06-30

Archon wybrałem w sumie przez przypadek. Mama od zawsze mieszkała przy ulicy Średzkiej i gdy odeszła nad ranem przyjechałem do niej od razu po telefonie siostry. Parkując zauważyłem witrynę Archonu i tak się zaczęło. Pomimo porannej godziny - była 6.00 nad ranem zadzwoniłem pod całodobowy numer. Odebrała sympatyczna Pani, która zleciała przyjazd karawanu. Panowie przyjechali w ciągu godziny. Następnie udaliśmy się do biura i tam dopełniliśmy wszystkich formalności. Chciałbym polecić ten zakład za całokształt współpracy, bo zdecydowanie na to zasługują.

Aleksander R.

2022-06-28

Rekomenduję dom pogrzebowy Archon za jakość świadczonych usług oraz solidność i sumienność względem rodziny osoby zmarłej.

Natalia S.

2022-06-28

3.06.2022 chowałam swojego jedynego brata Rafała. Wszystkie formalności związane z pogrzebem załatwiałam u państwa w firmie przy ulicy Grabiszyńskiej 101. Na zastępstwie wtedy była Pani Grażynka i to z nią wszystko załatwiliśmy z córką. Jestem tak bardzo wdzięczna Pani Grażynce, bo w takim ciężkim czasie dla mnie wylazła się pełnym profesjonalizmem, empatią, dobrym słowem. Była bardzo pomocna i uprzejma. Profesjonalna obsługa, szybko sprawnie. Pani Grażyna to anioł. Odbierając fakturę była już inna Pani blondynka, równie miła. Jeśli ktoś czyta opinie, to proszę mi wierzyć ma słowo, Archon mogę polecić z całego serca, a byłam w kilku zakładach pogrzebowych i tylko tu poczułam się jak człowiek, a nie jak klient który zostawi za chwilę parę tysięcy. Dziękuję i pozdrawiam pracowników, a w szczególności Panią Grażynę.

Agnieszka K.

2022-06-03

Obsługa bardzo profesjonalna, wszyscy pracownicy pełni zrozumienia, życzliwości. Firma nie nastawiona na łatwy zysk i wykorzystanie pogrążonej w żałobie rodziny. Nie oceniają i nie wciskają na siłę droższych dodatków. Mogłam liczyć na pełne zrozumienie i wsparcie w trudnych chwilach za co serdecznie dziękuję.

Arleta N.

2020-05-20

Ciężko mnie namówić do wystawienia komuś opinii ale dla firmy Archon robię to z przyjemnością. Z doświadczenia wiem jak ciężko znaleźć tak rzetelny zakład pogrzebowy dlatego zdecydowałam się na ten komentarz. Archon to dom pogrzebowy który nie wykorzystuje sytuacji pogrążonych w żałobie, życzliwy personel okazujący duży szacunek zarówno do osoby zmarłej jak i rodziny. Wielki atut to nekrologi publikowane na stronie internetowej.

Laura

2022-05-18

Sprawna organizacja, wysoka jakość, cena adekwatna do wykonanej usługi. Firma pogrzebowa Archon to precyzja, uczciwość, kompetencja. Przygotowali bardzo ładna oprawę pożegnania św. Marty Wilk, za co jestem im bardzo wdzięczna. Bóg zapłać.

Kamila W.

2022-05-17

Serdecznie dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu Archon za pomoc oraz organizację ceremonii ostatniej podróży śp. Mariki Koniuszewskiej. Dziękujemy za wsparcie, okazane zrozumienie oraz fachowe przygotowanie pochówku. Mąż Wacław z dziećmi.

Wacław

2022-05-11

Chciałabym wyrazić serdeczne podziękowanie za organizację pogrzebu mojej siostry w dniu 23.04.2022. Uzyskałam od Państwa bardzo dużą pomoc i wsparcie w przejściu wszelkich formalności. Państwa podejście jest już prawie niespotykane w dzisiejszych czasach, można na Państwu polegać, dotrzymujecie słowa i „od ręki” rozwiązujecie wszystkie problemy. Szczególne podziękowania chciałam przekazać p. Halinie pracującej we Wrocławiu przy u. Włodkowica za bardzo profesjonalne, serdeczne podejście i ogromne wsparcie. Chciałam również zaznaczć, że sama ceremonia pogrzebowa była bardzo dobrze zorganizowana i bardzo godna. Zarówno Panowie z asysty, jak i mistrz ceremonii wykonali swoją pracę na najwyższym poziomie, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Dagmara C.

2022-04-26

Napiszę krótko- moim zdaniem nie ma lepszego zakładu pogrzebowego niż Archon z Wrocławia. Opinię tę wystawiam po dwukrotnym pochówki zorganizowanym w tym zakładzie.

Lucyna O.

2022-04-25

Strata rodziców to jedna z największych tragedii w życiu każdego. Ja straciłam obojga rodziców w ciągu jednego roku. Oba pochówki zleciłam firmie Archon. Firma ta to prawdziwy skarb dla osób, które tracą najbliższych. Ich podejście, empatia oraz uczciwość biznesowa są zdecydowanie warte polecenia dlatego też pozwoliłam sobie wystawić tę opinię.

Kamila J.

2022-04-25

Archon to numer jeden na wrocławskim rynku. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Ślicznie dziękuję za ceremonię pogrzebową mojej siostry. Bóg zapłać.

Wiktoria Sz.

2022-04-24

Napiszę krótko - polecam ten zakład, bo to najsolidniejsza firma świadcząca usługi pogrzebowe we Wrocławiu. Nie nabijają sztucznie rachunku, nie ukrywają ukrytych kosztów i nie oceniają wyboru klienta, a to jest bardzo ważne.

Dominik C.

2022-04-23

Rekomenduję firmę ARCHON za pełen profesjonalizm. Zorganizowali ceremonię na najwyższym poziomie. Wielka zaleta to pomoc na każdym etapie uroczystość, w tym również organizacji stypy dla najbliższych. ?

Maciej K.

2022-02-22

Dziękuję za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej siostrze śp. Jagodzie Wilk. Było tak jak chcieliśmy. Z całego serca dziękuję.

Kamil W.

2022-04-19

Zakład pogrzebowy na wysokim poziomie. Patrząc na karawany, obsługę oraz podejście do klienta wydaje się firmą drogą ale wcale tak nie jest. Według mnie to zakład pogrzebowy na każdą kieszeń a poziom usług przewyższa o głowę inne zakłady tej samej profesji.

Natalia

2022-04-18

Rekomendować zakład pogrzebowy wygląda dziwnie ale niestety takie nasze życie….. Jednego dnia jesteśmy a drugiego już nas nie ma. W ubiegłym miesiącu korzystałam z zakładu pogrzebowego Archon przy Borowskiej i jestem bardzo zadowolona. Uczciwie polecam ich usługi swoim znajomym.

Gosia W.

2022-04-16

Tato odszedł w styczniu. Zleciłam pochówek w ARCHONIE. Nie mogę się do niczego przyczepić.. Dziękuję całej firmie za pomoc, podejście oraz ludzką twarz.

Dorota A.

2022-04-15

Polecam usługi firmy Archon. Pomogli mi z formalnościami, co mocno mi pomogło w organizacji pogrzebu. Dodatkowo Pani obsługująca mnie w biurze przy Skłodowskiej-Curie - chyba Pani Grażynka - wykazała się ogromną cierpliwością i dzięki niej zdecydowałam się na kremację Mamy i bardzo kameralne pożegnanie w elegancko przystrojonej kaplicy. Jestem naprawdę zadowolony.

Michał J.

2022-04-11

Firmę Archon znam od lat i zawsze wszystkie pogrzeby w naszej rodzinie obsługiwał właśnie ten zakład. W styczniu odeszła moja chrzestna, która, zgodnie z jej ostatnią wolą, została skremowana. Była to pierwsza kremacji w której brałam udział - i ostatnie pożegnanie w pięknej kaplicy naprawdę zrobiło na mnie duże wrażenie.

Agnieszka Z.

2022-03-30

Polecam serdecznie   za bardzo dobrze zorganizowany i wykonany pochówek mojego brata Mateusza. Wielki plus za okazane serce i zaangażowanie.

Łukasz N.

2022-03-29

Polecam zakład Archon wszystkim fejsbukowiczom. Zlecony pochówek wykonali na ocenę celującą. Bardzo wysoka jakość przy zachowaniu standardowej ceny. Dziękuję za wszystko.

Jacek G.

2022-03-28

Bardzo dziękuję Pani obsługującej w biurze przy ulicy Kiełczowskiej oraz całej załodze Archonu za organizację ceremonii pożegnania naszego kuzyna Jarosława. Szczególnie dziękuję za wyrozumiałość, którą Państwo wykazaliście w stosunku do jego pogrążonej w żałobie żony, która dwa razy zmieniała ustalenia, co z pewnością wpłynęło na organizację Państwa pracy. Z całego serca dziękuję w imieniu swoim oraz całej rodziny.

Dorota F.

2022-03-28

Zakład Usług Pogrzebowych: Pragnę opinią tą podziękować za pochówek Małgorzaty K. Wszystko były dopięte na ostatni guzik pomimo mojej chaotyczności wynikającej z tej trudnej sytuacji. Państwa podejście jest dowodem, że Archon to solidna i sprawdzona marka.

Dariusz

2022-03-28

Archon dziękuję za wsparcie w trakcie organizacji ceremonii pochówku mojego taty. Jesteście Państwo wyjątkową firmą pogrzebową zasługującą na publiczną rekomendację. dziękuję?

Kornelia Z.

2022-03-27

Bardzo przeżyłam odejście mojego męża. Nie byłam w stanie nawet przygotować mu ubioru do trumny. Koleżanka poleciła mi zakład Archon i dziękuję Bogu, że jej posłuchałam. Pani Małgosia pracująca w biurze przy ulicy Gubińskiej okazała się wspaniałą osobą z wielkim wyczuciem i tylko jej ogromne doświadczenie spowodowało, że udało nam się załatwić wszelkie formalności i ustalić co i jak. Wielkie Bóg zapłać.

Aniela Z.

2022-03-22

Mój brat zginął w wypadku samochodowym pod Berlinem. Ponieważ rodzice nie żyją a Janek nie zdążył jeszcze założyć rodziny to ja musiała zorganizować transport jego do Polski. Wynajęłam firmę Archon. Bardzo mi pomogli z wszystkimi formalnościami i w ciągu kilku dni mogliśmy zorganizować pogrzeb. Dziękuję całe firmie za wkład włożony w organizacje ostatniej drogi mojego brata.

Nina W.

2022-03-16

Zakład pogrzebowy w Jelczu-Laskowicach mijałam codziennie, ponieważ pracuję w pobliskim pałacyku. Gdy umarła moja mama to właśnie tak skierowałam swe kroki. Cieszę się, że tak wyszło, bo zorganizowany pochówek był naprawdę śliczny i wart tego publicznego komentarza.

Jakub

2022-03-14

Firma warta rekomendacji. Brałam udział w trzech pogrzebach organizowanych przez tą firmę i była za każdym razem bardzo ok. Ponieważ osoby te były moją dalszą rodziną nie wiem jakie mają koszty ale jakość pochówku naprawdę robi wrażenie. Jeżeli będę kiedyś odpowiedzialna za organizację ceremonii pogrzebowej to na bank ich wybiorę.

Laura

2022-03-07

Pochówek ojczyma powierzyliśmy Zakładowi Usług Pogrzebowych ARCHON. Państwo pokazaliście nam jak powinien wyglądać pogrzeb na poziomie - heblowana trumna, wytworny karawan, elegancko ubrani panowie z asysty oraz okazałe wieńce. Wielki plus to nekrolog w formie on-line. Szkoda nie znaliśmy Państwa firmy jak odeszła 3 lata temu mama - też zasłużyła na takie piękne pożegnanie

Anna N.

2022-03-07

Rzetelna i pomocna obsługa, pogrzeb wykonany na ocenę celującą. Dodatkowo cena bardzo konkurencyjna a jakość bez porównania z konkurencją.

Jarosław

2022-03-07

W trakcie świąt bożego narodzenia straciliśmy naszą siostrę Emilię. Gdy zadzwoni ze szpitala z tą straszną informacja nie bardzo wiedzieliśmy co mamy robić. W internecie znalazłam zakład Archon i pomimo że był pierwszy dzień świąt po drugiej stronie odezwała się bardzo miła pani, która wytłumaczyła mi wszystko. Uspokoiła, okazała ogromne serce i za to opinią tą chcę jej podziękować. Dziękuję też całej ekipie Archon za bardzo starannie przygotowany pogrzeb.

Paulina Cz.

2022-03-06

Z całego ❤ dziękuję za zorganizowanie pięknego pogrzebu mojej Mamy. Pomimo, że serce mi pękło na milion kawałeczków wiedziałam, że tą ceremonia mogę jej powiedzieć dziękuję Mamusiu…

Monika K.

2022-03-04

Jestem pełna podziwu dla państwa pracy. Kieruję te słowa uznania w podzięce za wsparcie jakie otrzymałam i uroczystą organizację pogrzebu męża. Wszystko godnie i na bardzo dobrym poziomie. Nie musiałam się martwić ani o ubiór ani o wieńce czy poczęstunek dla żałobników. Dziękuję w imieniu swoim oraz córki.

Lucyna S.

2022-02-28

Dziękuję firmie pogrzebowej Archon za wyszukaną ceremonię pogrzebową Julii Wójcik. Był to pierwszy pogrzeb świecki w jakim brałam udział. Biały, luksusowy karawan, piękna przemowa mistrza ceremonii, dostojni panowie i cudowne dźwięki skrzypiec. Bardzo dobra firma.

2022-02-28

Jeżeli ktoś z moich znajomych będzie zmuszony skorzystać z usług pogrzebowych to uczciwe mogę polecić Archon. Powierzyliśmy im pochówek Taty i firma wywiązałą się z zadania wzorowo. Pomogli nam również w kwestii wieńców i organizacji stypy. Polecam.

Tomasz R.

2022-02-26

Miła i rzeczowa obsługa. Ceremonie pogrzebowa bardzo dobrze wykonana. Szczególnie dziękuję za pomoc w załatwieniu formalności oraz doradztwo w kwestii wyboru sposobu pochówku. Wielki plus to możliwość wykupienia nekrologu w formie elektronicznej.

Mateusz

2022-02-25

Dziękuję firmie Archon za pomoc, cierpliwość oraz skrupulatność w organizacji ceremonii pogrzebowej mojej siostry Jolanty. Wiem, że nie byliśmy łatwymi klientami i dlatego też ogromny szacunek dla Państwa pracy i niespotykanego podejścia. dziękuję...

Arleta N.

2022-02-21

Opinią tą dziękuję za organizację ostatniego pożegnania Joanny Zalewskiej. To był bardzo ładny pogrzeb, który na długo zachowam w pamięci. A sposób w jaki panowie, którzy byli w orszaku żałobnym, oddali cześć zmarłej, jest warta wyróżnienia.

Paweł Cz.

2022-02-20

Chociaż absurdalnie to zabrzmi - szczerze polecam usługi tego zakładu pogrzebowego. Oczywiście życzę aby nikt nie musiał korzystać z tego rodzaju usług ale jeśli przyjdzie taka konieczność, to nie zawiedziecie się na tej firmie. Wysoki profesjonalizm  w każdym elemencie obsługi ceremonii, życzliwa i odpowiedzialna obsługa. Bardzo dziękuję.

Bartosz M.

2022-02-18

Zakład znałam od lat, bo często bywam na cmentarzu na Kiełczowie. Gdy zmarła moja mama to do nich wykonałam pierwszy telefon. Cieszę się, że zdecydowałam się na ich usługi, bo cała ceremonia żałobna była wykonana wzorowo. Dziękuję!

Danuta P.

2022-02-14

Zakład znałam od lat, bo często bywam na cmentarzu na Kiełczowie. Gdy zmarła moja mama to do ich wykonałam pierwszy telefon. Cieszę się, że zdecydowałam się na ich usługi, bo cała ceremonia żałobna była wykonana wzorowo. Dziękuję!

Marta B.

2022-02-18

Wystawiam tą opinię na dowód mojego zadowolenia z przeprowadzonego pogrzebu naszej siostry ciotecznej Emilki z Mirkowa. Firma naprawdę stanęła na wysokości zadania i ceremonia była wyjątkowa. Emilka była młoda, zmarła na białaczkę i rodzina zdecydowała, że całą oprawę zrobi w bieli. Karawan, kwiaty, ubiór, nawet trumna była biała. Jak Pani grająca na skrzypcach gdy dawała pokaz swoich umiejętności to mi się wydawało, że Emilka stoi obok i się uśmiecha. Ślicznie dziękuję.

Agnieszka W.

2022-02-18

Ceremonię pożegnania w wykonaniu firmy Archon to pewność dobrego smaku i perfekcyjnego wykonania. Polecam z całego serca i bardzo dziękuję w imieniu swoim oraz całej rodziny Adamskich.

Marek A.

2022-02-16

Od zawsze kojarzyłem ten zakład, bo wychowałem się na Psim Polu. Gdy zmarł mój tata to po wyjściu ze szpitala od razu tam pojechałem. Obsługiwała mnie bardzo miła i wzbudzająca zaufanie pani Ewelina. Pomogła mi z formalnościami, doradziła, dała czas do namysłu. Zdecydowanie polecam!

Witek M.

2022-02-11

Proszę przyjąć moje podziękowania za organizację ostatniej drogi Michała W. - mojego brata, którego pogrzeb organizowaliście Państwo na początku tego roku. Ceremonia przygotowana dokładnie tak jak zażyczyła sobie jego żona. Zadbaliście Państwo o każdy szczegół. Wielki szacunek dla całej firmy.

Borys B.

2021-01-25

Pani Paulino opinią tą dziękuję za wsparcie i dobre słowa jakie mnie z Pani strony spotkało po odejściu mojej Mamusi. Wiem, że nie byłam łatwą klientką dlatego tym bardziej bardzo dziękuję. Dziękuję również Panom z asysty, którzy nie dość że wyglądali bardzo elegancko stojąc przy pięknej karawanie to jeszcze wykazali się taktem i cierpliwością. A to, że ukłonili się Mamusi przy trumnie było wzruszające. Dziękuję!

Marta B.

2021-01-17

Rok temu zakładowi pogrzebowemu Archon zleciłam pogrzeb babci a dwa miesiące temu mamy. Dlatego też mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to bardzo solidna firma. Świadczą usługi pogrzebowe na wysokim poziomie. Osoba, która przychodzi do nich, może liczyć na pełne wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności. A do tego nikt nie patrzy na zegarek, nie pospiesza. Pięknie dziękuję za wszystko.

Joanna

2021-01-11

Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego Męża składam Państwu oraz Pracownikom Zakładu pogrzebowego Archon w Leśnicy (we Wrocławiu) podziękowanie od siebie i całej mojej rodziny. Bez Państwa profesjonalnej pomocy nie poradziłabym sobie. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych chwil. Szczególne podziękowanie składam na ręce Pani Magdaleny Popińskiej za wyczucie, kulturę i zapięcie tego wszystkiego w jedną spójną całość. Odejście mojego męża było bardzo bolesne, a pomoc Pani Magdaleny Popińskiej nieoceniona.

Teresa K.J.

2022-01-03

Chciałam podziękować za piękny pogrzeb mojej siostry. Cała ceremonia przebiegła sprawnie, w spokoju, w pełnym szacunku. Personel pracujący z zakładzie Archon wykonuje swoją pracę profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

Monika G.

2021-12-28

Serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie z Zakładu Pogrzebowego Archon znajdującego się przy ul. Trzebnickiej we Wrocławiu za profesjonalną obsługę w załatwianiu spraw związanych z pogrzebem naszej Mamy-Teściowej. Pani Ewelina okazała serdeczność w tych trudnych dla nas chwilach.

Anna i Jerzy R.

2021-12-28

Dziękujemy zakładowi Archon za sprawną organizację pogrzebu naszej mamy. Wielki smutek nie pozwalał nam na racjonalne i spokojne myślenie, ale z pomocą personelu zorganizowaliśmy przepiękny pogrzeb z cudowną oprawą.

Lena J.

2021-12-22

W imieniu swoim i całej mojej rodziny chciałam bardzo serdecznie PODZIĘKOWAĆ wszystkim osobom pomagającym w pochówku mojej babci Margaryty Knysz. Począwszy od Pani Magdy pracującej w biurze która była pełna empatii i zrozumienia bardzo profesjonalnie pomogła w wyborze wszystkiego , panów którzy natychmiast przyjechali do mieszkania i pani pracującej w prosektorium. Moment ostatniego pożegnania był ciężki ale zdecydowanie mogę powiedzieć że firma Archon sprawiła że jednocześnie ten czas był wyjątkowy. Babcia cierpiała przez ostatnie dwa lata życia, natomiast widząc ją po raz ostatni widziałam spokój i miłość.. Pani Jagodo - jestem niezmiernie Pani wdzięczna! Dokładnie taką babcie pamiętam! Podziękowania należą się również dla mistrza ceremonii. Panie Pawle doceniamy Pana przygotowanie i piękna przemowę. W moim odczuciu pomimo tak ciężkiego dla nas czasu byliście Panstwo w stanie odczarować śmierć i okazujac ogromny szacunek.

Elena N.

2021-12-22

Dziękuję pracownikom firmy ARCHON za profesjonalną usługę związaną z ostatnim pożegnaniem najbliższej nam osoby. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie Magdaleny z oddziału na ul. Trzebnickiej. Życzliwa i kompetentna obsługa. Jakakolwiek zmiana w zamówieniu realizowana była na bieżąco, bez zbędnego opóźnienia. Sprawy administracyjne zostały sprawnie załatwione. Obsługa ceremonii została zrealizowana kompleksowo i dyskretnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zakład godny polecenia Uprzejmie dziękujemy pracownikom firmy ARCHON za profesjonalną usługę związaną z ostatnim pożegnaniem naszej Mamy. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie oraz pomoc p. Magdaleny Stachowiak z oddziału przy ulicy Hallera. Życzliwa, kompetentna i ciepła osoba. Wszystkie nasze potrzeby znalazły zrozumienie i zostały zrealizowane, w tym piękne prowadzenie mszy i ceremonii pogrzebowej przez poleconego księdza Adama. Sprawy administracyjne zostały sprawnie załatwione. Obsługa pogrzebu została przeprowadzona kompleksowo i dyskretnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jesteśmy wdzięczne za nieocenioną pomoc i wsparcie w tak trudnym dla Nas czasie.

Córki: Ewa J. i Beata K.

2021-11-30

Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie z Zakładu Pogrzebowego Archon znajdującego się przy ul. Hallera 112 we Wrocławiu za profesjonalną obsługę w załatwianiu spraw związanych z pogrzebem naszego brata. Pani Magdalena okazała serdeczność w tych trudnych dla nas chwilach. Wszelkie sugestie co do wyboru np. krzyża, urny, wieców itp. poparte były świetną wizualizacją. Z wyrazami szacunku i poważaniem

Ewa J. i Wiesław R.

2021-11-29

Czas szybko mija i mało kto zastanawia się nad śmiercią. Nikt raczej nie planuje swojego pogrzebu. To zadanie przejmują bliscy osoby zmarłej. Nasze kroki skierowały nas do zakładu Archon. Brakuje nam słów, aby opisać profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Bogata oferta zakładu oraz nieopisana pomoc w każdej sekundzie, są godne polecenia każdemu.

Wioletta J.

2021-11-23

26.10.2021 odbył się pogrzeb mojej mamy śp.Marii Mujstra. Msza była w kościele na ulicy Oławskiej w Jelczu-Laskowicach a pochówek na cmentarzu w Jelczu. Chcielibyśmy bardzo podziękować za okazany szacunek zmarłej oraz rodzinie, okazaną sympatię w tak trudnym dla nas dniu, pełen profesjonalizm oraz wsparcie we wszystkich niejasnych dla rodziny sprawach podczas ceremonii. Duże wsparcie otrzymaliśmy również podczas załatwiania wstępnych formalności związanych z pogrzebem. Zostały nam podane kontakty do parafii w której musieliśmy uzyskać zgodę na pogrzeb, gdyż pochówek nieodbywał sie na cmenarzu naszej parafii. Zaangażowanie i empatia przedstawicieli zakładu pogrzebowego była dla nas ogromnym wsparciem w tym trudnym dla naszej rodziny czasie. Bardzo dziękujemy

Rodzina śp. Marii Mujstra

2021-11-19

Zakład Archon wybraliśmy ze względu na bliską lokalizację. I jak się okazało wybór był idealny. Pełna dyspozycyjność nawet 24h na dobę, znajomość tematu od podszewki, wysoka jakość usług. Polecam!

Barbara J.

2021-11-18

Korzystałam z usług Państwa zakładu w dniach 29.10-06.11 (29.10 pierwsza wizyta w zakładzie przy ul. Curii Skłodowskiej, pogrzeb odbył się 06.11 na cmentarzu przy ul. Smętnej) w związku ze śmiercią mojej Mamy. Miałam ogromną przyjemność (tak, pomimo okoliczności spotkania była to przyjemność) poznać panią Ludmiłę, która wszystko tak wspaniale zorganizowała i ustaliła, że już po kilku minutach wiedziałam, że jesteśmy w dobrych rękach. Pani Ludmiła jest osobą przesympatyczną, empatyczną, ciepłą oraz niezwykle wyważoną. Po prostu jest wspaniała. Jest bardzo zaangażowana w pracę, nawet po godzinach otwarcia zakładu (załatwialiśmy wykupienie miejsca na cmentarzu i Pani Ludmiła kończyła już pracę, ale prosiła o informacje jak tylko skończymy aby z samego rana dnia następnego się wszystkim zająć) - to było tak miłe. Właśnie takiego wsparcia w tamtej chwili tak bardzo potrzebowałam, takiego otwartego serca. Nie mogłabym nie wysłać do Państwa tego maila, po prostu czuję, że muszę to napisać.

Magdalena L.

2021-11-16

Chcialam serdecznie podziekowac za wspaniala pomoc w organizacji formalnosci pogrzebowych ze strony pani Agnieszki oraz pani Eweliny z biura przy ul. Traugutta. Jestem szczegolnie wdzieczna za fachowa pomoc i wsparcie mentalne Pani Agnieszki. To wspaniale, ze macie Panstwo w obsludze personel, ktory wykazuja sie niesamowitym wyczuciem oraz checia pomocy w tak trudnych chwilach, jak pogrzeb bliskiej osoby.

Sylvia V A.

2021-11-07

Przesyłam opinie naszej rodziny na temat organizacji pogrzebu przez państwa zakład pogrzebowy. Pogrzeb naszej babci/mamy organizowałam wraz z rodzicami w zakładzie pogrzebowym Archon przy ul Borowskiej. Przedstawicielka zakładu z ogromnym wyczuciem i zrozumieniem doradzała w sprawie pochówku. Ceremonię pogrzebową obsługiwali pan Adam i pan Krzysztof. Byli bardzo taktowni, całą ceremonię pochówku przeprowadzili z dużym szacunkiem do zmarłej i rodziny. Jeszcze raz bardzo dziękujemy firmie Archon za organizację ceremonii pogrzebowej i polecamy ich usługi.

Katarzyna K. z rodziną

2021-11-06

Pani z zakładu w Jelczu-Laskowicach dziękuję serdecznie za doradztwo i okazaną pomoc, której udzieliła mi w przeddzień 1 listopada 2021r.

Marian K.

2021-11-03

Jak kremacja to tylko w Archon. Mają przytulna własną kaplicę, pięknie udekorowaną kwiatami. Termin pożegnania można ustalić na godzinę jak najbardziej optymalną dla rodziny. Nie mogę nie wspomnieć o bardzo dobrze zorganizowanej i wykonanej ceremonii na cmentarzu.

Agnieszka Cz.

2021-10-20

Pogrzeb teścia załatwiałam przez telefon będąc na terenie Niemiec. Trochę się bałam jak wyjdzie, bo przyjechałam do Polski godzinę przed pogrzebem. Wszystko było naprawdę ok. Zadbaliście o najmniejszy szczegół. Dziękuję za zaufanie jakim mnie Państwo obdarzyliście i ogromną pomoc przy organizacji.

Karolina S.

2021-10-20

Archon na Krzywoustego to najlepszy zakład we Wrocławiu a może i w Polsce. Zajmowali się ściąganiem zwłok z Berlina mojego brata i organizacją całej ceremonii pogrzebowej. Potraktowali mnie bardzo uczciwie pod kątem ceny, bo nie ukrywam, że nim im to zleciłem wykonałem kilka telefonów do konkurencji. Polecam!

Kamil S.

2021-10-20

Bardzo dziękuję za pochówek mojej córki Zosi. Jesteście Państwo naprawdę warci polecenia. Wszystko było cudowne, dopracowane a Państwo okazaliście mi tyle życzliwości, że jestem winna Państwu tę opinię.

Janina Sz.

2021-10-18

Chcielibyśmy podziękować firmie Archon z ulicy Trzebnickiej za rzetelną ceremonię pochówku mojego Tatusia. Wszystko było tak jak chcieliśmy a nawet chyba lepiej. Mam nadzieję, że długo nie będziemy musieli korzystać z Państwa pomocy ale jak przyjdzie taka chwila to z pewnością skorzystamy ponownie.

Milena Ż.

2021-10-13

Solidna firma pogrzebowa. Mają piękne karawany, obsługa pierwsza klasa. Nawet pomagają w organizacji stypu. polecam serdecznie

Mariola L.

2021-10-13

Naprawdę jestem pod wrażeniem, że pomimo, że od tylu lat stykacie się każdego dnia ze śmiercią i ludzkimi dramatami macie w sobie ogromna empatię, zrozumienie i słowa wsparcia i otuchy. Dziękuję za poświęcony czas i pomoc.

Anna P.

2021-10-04

Serdecznie dziękuję firmie Archon za pomoc w organizacji ostatniego pożegnania mojej mamy. Pani w biurze tak naprawdę wszystko załatwiła w naszym imieniu. Wiemy, że nie byliśmy łatwymi klientami gdyż bardzo mocno przeżywaliśmy nagłe odejście i kontakt z nami był mocno utrudniony ale Państwo wykazaliście się tak ogromny zrozumieniem oraz empatią, że byłbym nie w porządku nie wystawiając tej opinii.

Małgorzata K.

2021-10-04

Rekomenduję zakład pogrzebowy firmę Archon jako naprawdę bardzo uczciwą oraz świadczącą wysoki standard firmę. Korzystałam z ich usług już dwukrotnie i jestem zadowolona. Oba pochówki były starannie zorganizowane a dodatkowo cena za usługę adekwatna do poziomu.

Dorota F.

2021-10-01

23 września pochowałam ukochaną osobę, a dwa lata wcześniej moją mamę. W obu przypadkach zajmowały się tym osoby zatrudnione w Zakładzie Pogrzebowym ARCHON przy ul. Trzebnickiej 64. Szczególnie należą się gorące podziękowania Pani Michalinie, która tam pracuje. Jest to osoba wysoce kompetentna, przemiła i sprawiająca, że czynności związane z pożegnaniem na zawsze ukochanej osoby, stają się mniej bolesne. Wszelkie doradztwo (wybór urny, trumny i innych rzeczy) w osobie Pani Michaliny jest fachowe i taktowne. Informacje w trakcie rozmów telefonicznych, również są ciepłe i miłe. Uroczystość w kaplicy, na cmentarzu obsługiwane i organizowane są perfekcyjnie i z ogromnym taktem przez Panów. Ból po stracie ukochanej osoby, wydaje nam się troszeczkę mniejszy, jak pochówek jest tak godny i z ogromną kulturą. Gratuluję Szefostwu Zakładu Pogrzebowego Archon, takiego pracownika jakim jest P. Michalina i pozostałych pracowników. Polecam każdemu, właśnie ten Zakład Pogrzebowy, do załatwiania formalności związanych z tak przykrą sytuacją jaką jest pogrzeb. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Elżbieta T.

2021-09-28

Z całego serca polecam firmę Archon. Pięknie zorganizowali pogrzeb mojego teścia a dodatkowo wsparcie jakie udzielili teściowej i słowa otuchy skierowane do nas do dzisiaj mamy w pamięci. Dziękujemy.

Łukasz S.

2021-09-28

Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu mojej Babci Stanisławy Świątkowskiej dnia 17.08.2021 roku. Panowie z obsługi bardzo pomocni mili, życzliwi pocieszyli w trudnej chwili dobrym słowem. Gdy zaczął padać deszcz użyczyli parasoli. Jeszcze raz dziękuje . Obsługa na najwyższym poziomie.

Anna P.

2021-08-18

Szanowni Państwo, wspólnie z synami i córką pragnę podziękować za zorganizowanie ceremonii pożegnania mojego męża. Dziękujemy Pani Marcelinie Kasperek-Wielkopolskiej za fachowość i cierpliwość okazane podczas załatwiania wszystkich formalności oraz ustalania szczegółów pogrzebu oraz Panom, którzy w dniu pogrzebu z pełnym poszanowaniem i dyskrecją wypełniali swoje powinności. Z całą pewnością dzięki wsparciu Firmy Archon mogliśmy spokojniej przejść ten trudny czas.

Danuta L. z dziećmi

2021-08-04

Uprzejmie dziękujmy firmie ARCHON za profesjonalną pomoc w przygotowaniu ostatniego pożegnania ukochanej nam osoby: za uwagę poświęconą szczegółom natury nie tylko administracyjnej, ale również wagi osobistej. W tym trudnym momencie mogliśmy liczyć na wsparcie wszystkich pracowników z ARCHON z oddziału przy ulicy Włodkowica. Polecamy.

Maria P.

2021-07-19

Składam gorące podziękowania za przesłanie mi wspaniałej książeczki, która stała się dla mnie miejscem wyciszenia i przemyśleń związanych z odejściem bliskich osób, w tym przypadku mojego męża zmarłego w styczniu bieżącego roku. Podarunek ten jest dla mnie wyjątkowy i wzruszający - potwierdza, że wśród nas są wciąż Osoby wrażliwe i szlachetne dając nadzieję, iż świat w tym zabieganiu jeszcze pamięta o wartościach i empatii wobec drugiego człowieka. Nieoczekiwana i szczególna życzliwość w miejscu, które jest dla pracujących w nim osób codziennością, a dla rodziny zmarłego stanowi trudne wyzwanie w ciężkich chwilach życia, stanowi o wyjątkowości tego miejsca. Jeszcze raz dziękuję i składam w imieniu swoim i mojego Syna serdeczne Bóg zapłać. Do podziękowań, które tu składam, pragnę jeszcze dołączyć słowo przepraszam za moje opóźnienie w wysłaniu ich do Państwa, spowodowane szeregiem okoliczności związanych między innymi z tym trudnym dla mnie czasem przeżywania.

Elżbieta J.

2021-06-21

Uprzejmie dziękuję pracownikom firmy ARCHON za profesjonalną usługę związaną z ostatnim pożegnaniem najbliższej nam osoby. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie p. Magdaleny z oddziału na ul. Trzebnickiej. Życzliwa i kompetentna obsługa. Jakakolwiek zmiana w zamówieniu realizowana była na bieżąco, bez zbędnego opóźnienia. Sprawy administracyjne zostały sprawnie załatwione. Obsługa ceremonii została zrealizowana kompleksowo i dyskretnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zakład godny polecenia

Michał L.

2021-06-09

Chcę podziękować z całego serca Pani Małgosi z ulicy Borowskiej Zakład Pogrzebowy Archon za troskę, cierpliwość i profesjonalizm w organizacji pogrzebu mojej mamusi. Jestem ogromnie wdzięczna, że do tego zakładu trafiłam i tam wszystko zostało zorganizowane, jak należny dzięki Pani. Żaden czas nie jest dobry aby odejść, ale jest zakład, który pomoże to ostatnie pożegnanie profesjonalnie zorganizować.. I to jesz ARCHON z ulicy Borowskiej z Panią Małgosią. Dziękuję Pani Małgosiu od serca jeszcze raz za wszystko.

Edyta G.

2021-06-01

Bardzo dziękuję za pomoc w tych niezwykle trudnych dniach dla rodziny osoby zmarłej. Wszystko wykonano prawidłowo i pani Agata niezwykle miło i pomocnie się zachowała. Bardzo dziękuję.

Ewa H.

2021-04-22

Pragnę w imieniu swoim i rodziny podziękować Pani za zaangażowanie, cierpliwość i pomoc jaką udzieliła nam Pani przy organizacji uroczystości pogrzebowej naszej mamy. Cieszymy się, że w tych trudnych dla nas chwilach mogliśmy spotkać osobę życzliwą, pomocną i otwartą na potrzeby drugiego człowieka. Jeszcze raz Dziękuję

Marek O.

2021-04-21

Dziękuję firmie ARCHON z ul .Trzebnickiej za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy Bronisławy w dn. 24.03.2021 r. Dziękuję przesympatycznej Pani Magdalenie Stachowiak za wsparcie, ogromne zaangażowanie, takt, profesjonalne, uprzejme i bardzo sprawne przeprowadzenie procedury pogrzebowej oraz wszystkich spraw formalnych związanych z jej finalizacja. Jest Pani osobą wielkiego serca , wyczucia i empatii. Firma ARCHON zajęła się wszelkimi urzędowymi formalnościami, co w sytuacji epidemii bardzo usprawniło proces uzyskania potrzebnych dokumentów. Dziękuję wszystkim pracownikom firmy ARCHON , którzy w wielkim wyczuciem i empatia przyczynili się do organizacji całej ceremonii.

Maria N.

2021-04-15

Składam tą drogą podziękowania załodze przedsiębiorstwa Archon z Wrocławia z placówki przy ul. Włodkowica 37 za przeprowadzenie na wysokim poziomie profesjonalizmu pogrzebu mojej Najdroższej mamy Emilii, Jednego z ostatnich żołnierzy Armii Krajowej w reżimie covid przy udziale dwóch asyst wojsk lądowych i WOT i ułożenie wieńca od prezydenta w okazały sposób.

Syn z Kielc, Remigiusz K.

2021-02-10

Dziękuję bardzo Pani Marcelinie z zakładu pogrzebowego na ul. Trzebnickiej za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego męża Jerzego w dniu 30 stycznia 2021. Nie spodziewałam się tak sympatycznej, szybkiej i fachowej obsługi.

Maria W.

2021-02-09

Pogrzeb najbliższej osoby jest trudnym mementem w organizacji ceremonii pogrzebowej dla każdej rodziny. Szukając zakładu pogrzebowego kierowaliśmy się poleceniami znajomych. Mogę z czystym sumieniem polecić obsługę realizowaną przez oddział przy ul. Trzebnickiej. Profesjonalna, taktowna obsługa w biurze z późniejszą zmianą ustaleń zakresu usług pogrzebowych. Podziękowania za piękną asystę w czasie pogrzebu bardzo taktowną. Dziękujemy i polecamy

Dariusz K.

2021-01-11

Chciałabym bardzo podziękować za tak pomocne i profesjonalne podejście przy wszystkich formalnościach i całej sytuacji związanej z pogrzebem naszej cioci. Skorzystaliśmy z Państwa usług na ulicy Borowskiej, obsługiwała nas Pani Małgorzata. Dzięki doświadczeniu i pomocy mogliśmy bez problemu przejść przez wszystko w tym trudnym dla nas czasie, mogliśmy w każdej chwili skontaktować się z zakładem, a ze była to dla nas nowa sytuacja, potrzebowaliśmy dużej pomocy i zaangażowania, dziękujemy za to wsparcie. Cala oprawa pogrzebu w tym Panowie asystujący przy pogrzebie są godni polecenia. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy

Natalia i Dawid D.

2020-12-22

Dzisiaj pożegnałam mojego Kochanego Męża. Całą organizacją pogrzebu zajęła się firma Archon i brakuje mi słów aby wyrazić moją wdzięczność za wszystko co firma zrobiła. Od samego początku od załatwiania wszystkich spraw w filii na ul. Gubińskiej z przemiłymi wrażliwymi cudownymi i zaangażowanymi Paniami Małgosią i Magdaleną po pożegnanie w Kaplicy, gdzie Pani Jagoda dokonała cudu w przygotowaniu Męża aż po przygotowanie całej uroczystości na cmentarzu gdzie obsługa żałobna, Pani grająca cudownie na skrzypcach, Pan organista dopełnili że usłyszałam od rodziny że nigdy nie byli na tak pięknym pogrzebie. Dziękuję Wszystkim z całego serca i jeszcze Panu kierowcy który przywiózł Męża do Wrocławia. Firma Archon to profesjonaliści w każdym aspekcie. Dziękuję

Marlena Cz.

2020-12-21

Pani Małgosiu chciałam podziękować za profesjonalną i miłą obsługę w tych trudnych dla mojej rodziny chwilach. Pragnę też podziękować Panom asystujących przy pochówku mojej cioci Teresy Jaworskiej. Panowie wykazali się pełnym profesjonalizmem, taktem i empatią. Proszę o przekazanie moich podziękowań do wiadomości Właściciela firmy ARCHON Dziękuję i Pozdrawiam

Małgorzata M.

2020-12-11

Z zakładu pogrzebowego Archon korzystamy już od kilku lat , jak tylko jest potrzeba zorganizowania pochówku. Zawsze jesteśmy obsłużeni bardzo profesjonalnie i fachowo. Właściciele jak i pracownicy to ludzie o wielkim sercu, wyrozumiali i pomocni , bo wiedzą jak ważne jest ostatnie pożegnanie dla rodziny. Każdy szczegół jest dopracowany, nie trzeba nigdzie jeździć, skompletują dokumenty , przywiozą piękne wieńce i zadbają o komfort psychiczny w tak trudnych chwilach. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy.

Katarzyna z rodziną

2020-11-27

Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu mojej Cioci. Formalności załatwiałam w filii na ul. Włodkowica. W tak trudnych dniach spotkałam się z super fachową obsługą pod każdym względem, począwszy od wszystkich formalności, szczegółów ceremonii, a skończywszy na tak prozaicznej rzeczy jak nekrolog (gotowy do powieszenia). W szczególności chciałam bardzo podziękować Pani Magdzie i Pani Halince za bardzo profesjonalną i jednocześnie empatyczną obsługę. Pogrzeb Cioci to była ceremonia świecka, bardzo dziękuję Panu Pawłowi - mistrzowi ceremonii, pełen profesjonalizm i fachowość. Dodatkowo dziękuję Panom z asysty, również profesjonaliści. Gratuluję właścicielom, Wasi pracownicy to bardzo profesjonalny zespół, stworzyliście bardzo dobrą firmę. Bardzo polecam ten zakład pogrzebowy.

Edyta K.

2020-11-23

Когда в семью приходит горе, на бег по инстанциям нет времени ни сил. Тем более когда живешь в другой стране это просто нереально. Обратилась в эту службу. Все сделали как положено. Всю организацию взяли на себя от изготовления свидетельства о смерти до покупки места на кладбище. Дополнительные услуги не навязывают, все по необходимости.

Светлана

2020-11-10

Serdecznie dziękuję Państwu za zorganizowanie pięknej uroczystości pożegnania mojej Babci, chociaż wiem że nie było to łatwe, ponieważ zmarła na covid – 19. Państwa firma podjęła się zorganizowania ceremonii. Dziękuję za wsparcie dla całej rodziny, a przede wszystkim za profesjonalne przygotowanie pogrzebu. Pomimo licznych nakazów ze strony sanepidu, babcia była pochowana z szacunkiem. Dziękuję w imieniu swoim i rodziny.

Jolanta Z.

2020-10-25

Висловлюємо щиру подяку похорону бюро Archon за те,що наш дорогий тато спочиває на рідній землі...Ваш високий професіоналізм,людяність і чуйне серце допомагають в таку скрутну хвилину...Здоров'я Вам...ще раз величезне дякую...

Наталья

2020-10-23

Chcieliśmy wyrazić nasze uznanie dla pracowników Zakładu Pogrzebowego Archon, którzy z niezwykłym zaangażowaniem pomogli nam zorganizować pogrzeb babci, mimo utrudnień związanych ze zgonem z powodu koronawirusa. Dziękujemy za Państwa profesjonalizm i okazanie naszej rodzinie wsparcia. Z poważaniem

Małgorzata T.

2020-10-21

Profesjonalnie, kulturalnie i taktowanie - najkrótsza, ale najprawdziwsza rekomendacja Państwa firmy. Idąc do zakładu pogrzebowego byłam przerażona, słysząc jakie obowiązują obostrzenia przy pochówku osób zarażonych COVIDem. Te wszystkie zakazy i nakazy. Wasza firma stanęła na wysokości zadania. Mój tato był pochowany godnie i z szacunkiem. Jeżeli ktoś jest w takiej sytuacji jak byłam ja to z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Archon.

Joanna P.

2020-10-11

Pragnę podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Archon za organizację pogrzebu mojego dziadka. Cała ceremonia przebiegła bardzo sprawnie co jest niezwykle ważne w tym trudnym pandemicznym czasie. Pracownicy pomocni, pełni empatii i zaangażowania. Z pełnym uznaniem dla Zakładu Archon będę polecał firmę zarówno Rodzinie jak i znajomym.

Krzysztof A.

2020-09-19

Z całego serca chciałam podziękować firmie ARCHON za niesamowicie profesjonalne i sprawne zaplanowanie pogrzebu mojej mamy. Sytuacja była na tyle trudna gdyż moja mama zmarła we Wrocławiu a ja mieszkam w Canadzie. Nie mam słów podziwu jak bezproblemowo zostało wszystko załatwione. Dużo spraw jeszcze podczas mojego pobytu w Canadzie. Po przyjeździe do Wrocławia przesympatyczna pani Ania z filii przy ulicy Bogusławskiego 33 dokończyła pozostałe detale związane z pogrzebem mojej mamy. Jej profesjonalizm i empatia nie posiada granic. Jestem naprawdę niesamowicie usatysfakcjonowana całym podejściem firmy jak również kontaktem z panią Ania. Jak najbardziej polecam ten zakład . Dziękuje raz jeszcze za wasze usługi.

Janina V.

2020-09-02

Pragniemy podziękować pani Małgorzacie Górskiej z firmy Archon , która zajęła się wszystkim od początku do końca w profesjonalny i pełen zaangażowania sposób. Pogrzeb został ładnie zorganizowany z taktem i wyczuciem. Panowie obsługujący byli dyskretni , dołożyli wszelkich starań by godnie pochować moją mamę. Firmie gratulujemy takich pracowników a pani Małgosia to osoba bardzo cierpliwa , taktowna i wielkiego serca.

Gabriela H.

2020-08-18

Pewne rzeczy trudno ubrać w słowa ,słowa , które nie zawsze potrafią wyrazić zachwytu do pewnych zdarzeń ,osób ,firm i kogoś takiego jak Ekipa Archon... Do Firmy która nieraz na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat otoczyła opieką ,mnie i moją najbliższą rodzinę w tej trudnej sytuacji ,śmierci kogoś bliskiego ...Dziękuję

Sylwester E.

2020-08-01

Chciałam wyrazić ogromne podziękowania Zakładowi Pogrzebowemu Archon a szczególnie pani Magdalenie Stachowiak za wielką pomoc którą okazali mi w bardzo trudnej sytuacji .Jestem sąsiadka niedawno zmarłej Pani,której córka mieszka w Kanadzie W obecnej sytuacji Jej przylot do Polski jest niemożliwy .Pani Magdalena okazała mi wielką pomoc ,wykazując się nie tylko kompetencją,ale również ogromnym taktem .Czułam,że bardzo chce mi pomóc,a to w mojej sytuacji było ogromnie ważne Udało się pokonać wszystkie przeszkody ,za co raz jeszcze najserdeczniej Pani Magdalenie i Zakładowi Archon dziękuję

Anna G.

2020-07-11

Chciałbym podziękować Waszemu zespołowi za wzorowo wykonaną usługę. Począwszy od całodobowego numeru telefonu z którego skorzystałem i otrzymałem odpowiedzi na moje trudne pytania. Do momentu przejęcia sprawy przez Panią Katarzynę, która działając w licznym zespole reprezentowała naszą rodzinę podczas załatwienia wszystkich formalności po stronie francuskiej jak i polskiej. Kończąc wspaniałą ceremonią przez liczną asystę. Dziękuję bardzo.

Bartosz W.

2020-07-07

Chciałbym podziękować serdecznie Firmie Archon za sprawną i profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Ojca,która była zorganizowana dnia 3.07.20 na cmentarzu przy ulicy Bujwida 47.O ile można twierdzić,że pogrzeb mógł się podobać to tak właśnie było w tym przypadku.Państwa pracownicy wykazali się dużą dawką empatii,zrozumienia i współczucia,a całość przebiegła bardzo sprawnie: od momentu odebrania ciała,po kremację i organizację całego procesu.Nie dziwię się,że macie Państwo tyle pozytywnych opinii,które nie wzięły się jak widać znikąd.Jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję z całego serca,za okazane wsparcie w tych trudnych chwilach zarówno dla mojej rodziny jak i dla mnie.Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów,które są owocem Waszej ciężkiej i rzetelnej pracy,budujcie swoją markę dalej tak jak w sposób dotychczasowy.Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Marcin S.

2020-07-05

Pragnę wyrazić gorące i jak najserdeczniejsze podziękowania Zakładowi, a zwłaszcza Paniom z punktu przy ul. Grabiszyńskiej, za profesjonalne, uprzejme i bardzo sprawne przeprowadzenie procedury pogrzebowej oraz wszystkich spraw formalnych związanych z jej finalizacja. Wraz z bratem chowaliśmy swoją najukochańsza Mamę, która przez całe swoje doczesne życie ogarniała nas bezmiarem miłości, będąc swoistym Aniołem Stróżem. Strata najbliższej osoby jest niepowetowana i tak traumatyczna, że trudno wówczas myśleć o licznych powinnościach rodzinnych w tym względzie w kontekście procedury pogrzebowej. Zakład przejął wszelkie obowiązki i sfinalizował sprawę w sposób perfekcyjny. Od momentu zabrania ciała do kremacji do chwili samego pochówku wszystko odbywało się sprawnie z zachowaniem powagi uroczystości. Pomniejszam już sprawę umiarkowanych, choć w istocie wciąż niemałych, cen, ale sam charakter usługi w tak tragicznych chwilach dla klienta jest nader godny uwagi.

Piotr K.

2020-05-30

Pragnę od serca podziękować za profesjonalną obsługę przy organizacji pogrzebu mojej mamy Mirosławy. Wszystkie sprawy prowadziła Pani Ania z filii przy ul.Bogusławskiego. Pani Aniu bardzo dziękuję za wsparcie, takt i profesjonalizm. Pragnę także podziękować kierownictwu firmy Archon za zrozumienie mojej trudnej sytuacji i możliwość zorganizowania godnego pochówku w ramach zasiłku jakie przyznaje ZUS. Dziękuję Państwu za wszystko bardzo serdecznie.

Anna P.

2020-05-25

W tak trudnych dla mnie i mojej rodziny chwilach , chciała bym bardzo podziękować pani Małgorzacie Górskiej , za profesjonalną organizacje uroczystości pogrzebu i pochówku mojego taty . Zaangażowanie , empatia i wyczucie było ogromnie ważne przy organizacji całej ceremonii. Pani Małgorzata , okazała się w pełni profesjonalną osobą , która otoczyła nas wsparciem i ogromna pomocą . Subtelna oprawa ceremonii w kaplicy cmentarnej , którą zawdzięczamy pani Małgorzacie , była ogromnie ważnym elementem , aby te chwile tam spędzone otoczyły nas spokojem i wyciszeniem . Dziękuję wszystkim pracownikom firmy ARCHON , którzy w wielkim wyczuciem i empatia przyczynili się do organizacji całej ceremonii.

Ewa

2020-05-20

Chciałabym podziękować za profesjonalną organizację pogrzebu mojego męża w dniu 14. 05. 2020 r , za wsparcie jakie otrzymałam ze strony Pani Małgorzaty z oddziału z ul. Gubińskiej, która swoją empatią, pomocą i zaangażowaniem potrafiła rozwiązać wszystkie kwestie tak aby mnie jak najmniej narazić na stres w tej trudnej dla mnie chwili. Wszystko było zorganizowane bardzo sprawnie, z szacunkiem a jednoczśnie w atmosferze zrozumienia. Jeszcze raz dziekuję.

Anna Sz. z Rodziną

2020-05-16

Dziękuję firmie ARCHON z ul .Trzebnickiej za Piękny Pogrzeb mego Taty 12.05.2020 godz.12:40 Bez wahania mogę Państwa polecić. Pogrzeb był uroczysty, bardzo dobrze zorganizowany. Panowie obsługujący pogrzeb byli dyskretni, pomocni, bardzo kulturalni. Pani z biura z ul. Trzebnickiej była bardzo , uczynna i zaangażowana. Wszyscy okazali nam i osobie zmarłej wiele szacunku. Firma na wysokim poziomie .

Marek K.

2020-05-16

Śmierć bliskiej osoby to trudny okres, zwłaszcza kiedy sytuacja ma miejsce w czasie epidemii. Zakład Pogrzebowy ARCHON w pełni zadbał o kompleksową organizację ostatniego pożegnania na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne podejście pracowników wywarło na nas ogromne wrażenie. Począwszy od pomocy w przygotowaniach i doradztwa w trudnych chwilach, do w pełni starannej i eleganckiej oprawy uroczystości pogrzebowej. Tu chcielibyśmy podziękować Pani Annie z punktu obsługi przy ulicy Bogusławskiego za taktowne i rozważne podejście do przygotowania pochówku, oraz całej kadrze pracowniczej, która zadbała w tym czasie, o każdy szczegół by wszystko wyglądało estetycznie, wykazując przy tym empatię i szacunek. Zakład Pogrzebowy ARCHON zajął się wszelkimi urzędowymi formalnościami, co w sytuacji epidemii bardzo usprawniło proces uzyskania potrzebnych dokumentów. Polecamy wszystkim usługi tej firmy.

Paweł D. z Rodziną

2020-05-15

Chciałabym bardzo podziękować za organizację pogrzeby mojej babci. Miał on miejsce w lutym na cmentarzu Osobowickim. Organizacją zajęła się pani z "oddziału" firmy na ul. Hallera. Ceremonia była bardzo uroczysta, panowie obsługujący pogrzeb wykazali się ogromną klasą i delikatnością.Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i rodziny.

Hanna B.

2020-05-07

Wraz z rodziną chciałbym serdecznie podziękować wszystkim pracownikom firmy ARCHON w szczególności Pani Magdzie P. i Halinie Ż. z filii przy ulicy Włodkowica za pomoc w załatwieniu formalności i przeprowadzenie pięknej ceremonii. Fachowe doradztwo i dbałość o wszelkie detale pozwala mi z czystym sumieniem polecić ów zakład w tej trudnej chwili jaką jest pogrzeb bliskiej osoby. Nawet w czasach restrykcji i ograniczeń związanych epidemią COVID-19 pracownicy dołożyli wszelkich starań by pogrzeb był godny i uroczysty.

Dariusz P. z rodziną

2020-04-15

W imieniu własnym i mojej mamy chciałam wyrazić serdeczne podziękowania dla zakładu Archon za zorganizowanie pogrzebu mojego taty. Dziękuje serdecznie wspanialej Pani Ewelinie, która zajęła się wszystkim od początku do końca w bardzo profesjonalny sposób i dopilnowała żeby wszystko było zorganizowane według życzeń moich i mamy. Dziękujemy za zrozumienie, wyrozumiałość i wsparcie. Krok po kroku podczas organizowania wszystkiego była w stałym kontakcie przeprowadzając nas przez ten wyjątkowo trudny czas. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie zakładowi Archon i załodze za wspaniałą pomoc i profesjonalne podejście.

Ewelina M.

2020-03-31

Przede wszystkim polecam i dziękuję Zakład przy ul.Gubińskiej we Wrocławiu i panią Małgosię, która pomogła mi przetrwać te trudne chwile i profesjonalnie zorganizowała pogrzeb mojego Męża. Cała Rodzina dziękuje.

Elżbieta B.

2020-03-13

Chcę zapisać słowa podziękowania dla Pani Jagody Mrozek za nasycone empatią i zrozumieniem, jak i sprawne zachowanie w sytuacji dla mnie trudnej. Organizacja pochówku mojej ŚP. Mamy byłaby dla mnie czynnością trudną i bolesną, gdyby nie Pani kompetencja i przewodnictwo. Ważny był także klimat otwartości i zrozumienia dla mojej sytuacji, która stworzyła Pani wykonując swe czynności zawodowe. Zarazem dziękuję za życzliwą cierpliwość i poświęcenie mi uwagi w dniu wolnym. Nie czułem się petentem, a człowiekiem który mógł ukazać swój ból.

Waldemar A.

2020-03-11

Bardzo serdecznie dziękuję pracownikom firmy ARCHON z ul. Włodkowica we Wrocławiu za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej mamy Zofii. Wspaniała profesjonalna obsługa. Wszelkie sprawy formalne załatwione natychmiast. Doradztwo związane z pogrzebem dyskretne i pomocne dzięki czemu oprawa była bardzo uroczysta. Panowie na cmentarzu mili i uczynni. Najwyższa jakość. Polecam ten zakład.

Leszek S.

2020-02-07

Pragnę wyrazić wielkie podziękowania, z mojej strony oraz całej mojej rodziny pogrążonej w żałobie po nagłej śmierci mojego Taty, firmie Archon za w pełni profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowych. Szczególne podziękowania chciałbym przekazać pani Ani z oddziału firmy Archon przy ul. Bogusławskiego we Wrocławiu, która od początku do samego końca wspaniale pilotowała przygotowanie wszelkich spraw związanych z pochówkiem mojego Taty. Podziękowania moje kieruję również do zespołu pracowników Archon, którzy podczas pochówku bezpośrednio na cmentarzu towarzyszyli w ostatniej drodze mojego ojca. Szczególne podziękowania należą się tutaj Panu kierowcy karawanu, który płynącymi z serca słowami otuchy wsparł moją Mamę w tym ciężkim dla niej czasie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję zespołowi pracowników firmy Archon za wszelką pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu pogrzebu oraz wsparcie podczas ceremonii pochówku mojego Taty.

Robert B.

2020-01-11

Chciałam serdecznie podziękować wraz z moją rodziną za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego taty. Pani Jagoda oraz Pani Ania z biura przy ul. Japońskiej 2A profesjonalna i przemiła. Wszystko Nam wytłumaczyła, pomogła. Sama uroczystość pogrzebowa pięknie i profesjonalnie przeprowadzona. Panowie kulturalni służący pomocą. Polecam z czystym sumieniem. Jestem pełna podziwu dla pracowników tej Firmy. Oby więcej takich dobrych ludzi na tym świecie.

Agnieszka T.

2020-01-10

Choć wystawienie opinii zakładowi pogrzebowemu wielu ludziom może wydawać się dziwne lub wręcz niestosowne to należ pamiętać o tym, że w każdej profesji znajdziemy godnych zaufania fachowców oraz firmy które najlepiej omijać szerokim łukiem. Z całą pewnością zakład usług pogrzebowych ARCHON należy zaliczyć do tej pierwszej grupy! Powierzając im zorganizowanie pochówku mojej babci nie zdawałem sobie sprawy z ogromu formalności które trzeba będzie w związku z tym załatwić. Pomimo wysokiego stopnia skomplikowania sprawy (konieczność przeprowadzenia podwójnego pochówku połączonego z kremacją i dochówkiem) wszystko udało się przeprowadzić w sposób sprawny i w pełni profesjonalny. Od samego początku tj. od momentu pierwszego kontaktu telefonicznego, poprzez odbiór ciała, wszelkie formalności w filii na al. Hallera, pochówek i następujące po nim kremacja, ponowny pochówek i dochowanie zawsze miałem poczucie, że mogę liczyć na pełne wsparcie i profesjonalną obsługę. Wszyscy pracownicy swoim zaangażowaniem i życzliwością upewnili mnie w przekonaniu, że dokonałem dobrego wyboru zdając się na ich usługi. Szczególnie chciałbym podziękować Pani Małgorzacie z punktu przy al. Hallera która, pomimo mojej skomplikowanej sytuacji rodzinnej, dzięki opanowaniu i pełnemu profesjonalizmowi pomogła nam w tych trudnych chwilach.

Tomasz B.

2019-12-14

Niniejszym pragnę wyrazić podziękowanie pracownikom firmy Archon za sprawne i profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie pogrzebu mojej siostry Wandy, a w szczególności Pani Małgorzacie Górskiej z Zakładu na ul. Gubińskiej za jej zaangażowanie i pomoc w trudnych dla mnie okolicznościach.

Józef N.

2019-12-02

Wybrałam Zakład Pogrzebowy ARCHON przy ul. Gubińskiej 15 i się nie zawiodłam. Profesjonalnie obsłużył pogrzeb mojego brata.Obsługa biurowa była w pełni fachowa, pani bardzo miła i pomocna dbała o wszelkie szczegóły przy załatwianiu spraw związanych z pogrzebem. Wszelkie formalności zostały sprawnie załatwione . Sama ceremonia pogrzebowa bardzo uroczysta, panowie przy obsłudze pogrzebu chętnie współpracowali.Jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Urszula

30.11.2019

Pragnę serdecznie podziękować za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej w dniu 12 listopada 2019 o godz. 13:20. Profesjonalna i przemiła Pani Ania z biura przy ul. Trzebnickiej włożyła wiele starań abyśmy mogli załatwić wszystko jak należy. Cała oprawa pogrzebu oraz obsługa stanęła na wysokości zadania, Panowie grzeczni, kulturalni służący pomocą. Samochód czarny Mercedes spełnił nasze oczekiwania i godnie zawiózł naszego tatę na miejsce ostatecznego spoczynku. Dla Pana grającego na trąbce składamy szczere podziękowania, szczególnie za ostatni utwór "Rozszumiały się wierzby płaczące". Z wyrazami szacunku.

Maria M. i Barbara P.

2019-11-12

Bardzo dziękuję w imieniu całej rodziny. Bez wahania mogę Państwa polecić. Pogrzeb był uroczysty, bardzo dobrze zorganizowany. Panowie obsługujący pogrzeb byli dyskretni, pomocni, bardzo kulturalni. Panie z biura były bardzo pomocne, uczynne i zaangażowane. Wszyscy okazali nam i osobie zmarłej wiele szacunku. Firma na wysokim poziomie.

Natalia L.

2019-10-29

Chciałam serdecznie podziękować za zoorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej Mamy. Cudowna obsługa we Wrocławiu przy ul. Trzebnickiej. Profesjonalna organizacja i obsługa klienta. Minimum formalności, wszystko szybko i sprawnie. Wspaniały mistrz ceremonii. Sama uroczystość pogrzebowa pięknie i profesjonalnie przeprowadzona. Polecam w 100% Archon. Dziękuje bardzo.

Honorata J.

24.10.2019

Do Zarządu Zakładu Pogrzebowego "ARCHON" w Kiełczowie. W dniu 18 sierpnia b.r. starałam się z przyjaciółką (obie po 80-ce) odnaleźć grób, na którym nigdy wcześniej nie byłyśmy, nigdy wcześniej nie byłyśmy w Kiełczowie, miałyśmy mało szczegółów poszukiwanej mogiły. Dane nam było spotkać uczynnych, dobrych ludzi. Pierwszym z nich, który podał nam życzliwą rękę, był pracownik ochrony. Bardzo życzliwy i pomocny był kierowca czarnego samochodu z napisem firmy ARCHON. Nie znamy personaliów obu Panów, ale niech ten krótki list ze słowem "DZIĘKUJĘ" będzie dowodem, że Zakład Pogrzebowy ARCHON zatrudnia uczynnych, po prostu dobrych LUDZI! Dziękujemy, pozdrawiamy.

Maria M.

2019-10-16

Dziękuję bardzo za sprowadzenie mojego brata że Szwecji do Polski. Wszystko sprawnie załatwione i bezproblemowo. Tanio i szybko. Polecam w razie potrzeby.

Roman A.

2019-10-15

Zmarła nam Ciocia. Była osobą samotną, bez żadnej rodziny na miejscu, ponieważ ja na stałe mieszkam w Norwegii. O śmierci powiadomili mnie sąsiedzi. Pogrzeb organizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej z którym później się dowiedziałam, że od lat ma podpisaną umowę ta firma - Archon. I wiecie co! W życiu nie byłam na piękniejszy pogrzebie mimo, że był organizowany z pieniędzy miasta przez mops. Ja i mój mąż byliśmy w takim pozytywnym szoku, że ciężko to opisać. To dopiero jak musi wyglądać pogrzeb drogi i za pieniądze rodziny? Nie wyobrażam sobie tego, że może być jeszcze piękniej. Zdecydowanie polecam Archon!

Bernadeta S.

2019-10-11

Dziękuję z całego serca za piękną ceremonię pogrzebową mojej mamy Walerii. Pełna kompetencji obsługa biurowa,Panowie z obsługi na cmentarzu bardzo taktowni. Pogrzeb wraz z Trumną dębową dużo taniej niż w innych zakładach. Polecam z czystym sumieniem firmę "ARCHON", dziękuję za okazaną pomoc.

Aniela K.

2019-10-05

Ciężko wystawiać opinię zakładowi pogrzebowemu, ale to prośba mojej babci, która mnie zobowiązała do tego. Dziadek był jej całym światem i nic już nie będzie takie jak wtedy kiedy żył. Babcia nie podziękowała Pani, która pomagała przy organizacji pogrzebu i formalnościach ( a było tego naprawdę dużo) nie była tez w stanie podziękować tym Panom, którzy pracowali na cmentarzu , dbając o każdy najmniejszy szczegół ceremonii. Nie wiem czy to ważne i czy tak jest zawsze, ale babcia była zachęcona do skorzystania z samochodu , bo Panowie zauważyli że ma kłopoty z poruszaniem się. Przy grobie było też krzesełko dla niej chociaż nikt o nie nie prosił. Mamy podejrzenie że Pani z biura to wszystko zorganizowała. Naprawdę wielkie dzięki!

Agnieszka G.

2019-10-02

Dziękuję za pięknie i perfekcyjnie zorganizowany pogrzeb mojej mamy Eleonory Koczan. Dziękuję firmie Archon z ul .Hallera we Wrocławiu.

Ewa F.

2019-09-26

Zdecydowałam się na zakład pogrzebowy Archon, czytając opinie w Internecie. Wiem, że to nie musi oznaczać, że dana firma jest godna polecenia, ale postanowiłam zaryzykować. Nasz kuzyn umarł po długiej chorobie i nie miał już nikogo bliskiego, kto zająłby się pogrzebem i formalnościami. Uznaliśmy, że mimo wszystko trzeba to zrobić profesjonalnie, więc znalazłam zakład Archon. Cała rodzina była zaskoczona, jak sprawnie wszystko się odbyło, że pracownicy byli tacy kompetentni. Chciałabym zatem również zamieścić opinię, aby i inni, którzy szukają firmy pogrzebowej, wiedzieli, że można skorzystać. Można sporo czasu zaoszczędzić, wiele się dowiedzieć. Polecam!

Eplastyczny

2019-09-23

Dziękujemy bardzo, wszystko odbyło się w jak najlepszym porządku. Ksiądz dotarł i dał radę, rodzina zadowolona.

Michał D.

2019-09-20

Organizuje już piąty pogrzeb w firmie Archon. Jak zawsze klasa, empatia i najwyższa jakość.

Patryk R.

2019-09-11

Bardzo Wam dziękuję. Jesteście wspaniali.

Ewa W.

2019-08-23

Wystawiam opinie bardzo rzadko. Ale w tym przypadku chciałabym polecić ten zakład pogrzebowy. Pogrzeb był uroczysty, wszystko dobrze zorganizowane, obsługa dyskretna, trzymająca się z boku, ale pomocna. Rodzina zadowolona, mówili mi na obiedzie, już u mnie w domu, że wszystko dobrze się odbyło – jak powinno. Trudno myśleć o pogrzebie i formalnościach po stracie kogoś z rodziny. Trzeba wspierać wtedy innych, a tu jeszcze jakieś papiery, decyzje...

Dawid M.

2019-07-19

Fachowo i niedrogo. Można zadzwonić albo podjechać i ustalić szczegóły, omówić wszystko. Ja polecam – korzystałem po raz pierwszy i nie było żadnego problemu. Firma na wysokim poziomie, pracownicy faktycznie bardzo pomocni i zaangażowani. Wszystko przebiega sprawnie - warto skorzystać w razie takiej konieczności.

Jakub K.

2019-07-17

Nie wystawiam tej opinii tuż po pogrzebie - były to dla mnie trudne chwile i czas był mi potrzebny, aby pożegnać się z żoną również w sercu. Dziś jednak chcę polecić firmę Archon, bo mogłam liczyć na ich wsparcie, którego wtedy nawet nie dostrzegałem. Śmierć kogoś bliskiego jest szokiem - nie potrafimy działać racjonalnie. Pracownicy przejęli te obowiązki na swoje barki, okazywali szacunek mnie, jak i wszystkim na pogrzebie. Miałem prośbę, aby oprawa była wyjątkowo uroczysta i naprawdę, mimo cierpienia, było pięknie. Uczynność na wysokim poziomie - wszystkie moje prośby zostały uwzględnione.

Patryk W.

2019-07-13

Na wsi każdy pogrzeb to wydarzenie - mieszkańcy lubią brać w nich udział, aby pożegnać sąsiadów. Tu wszyscy się znają albo znali rodzinę zmarłego, wiec z szacunku należy iść na pogrzeb. Na pogrzebie cioci była chyba cala wieś - ciocia była nauczycielką, więc znali ją wszyscy. Kwiatów było pełno, ludzie życzliwi.

Irena Z.

2019-07-10

Skorzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego, gdyż śmierć ojca i zorganizowanie jego pogrzebu nas przerastało. Nagła choroba była dla nas zaskoczeniem i ciosem, zbyt szybko zadanym. To bardzo trudny moment w życiu każdego z nas, a jest nas aż czworo rodzeństwa. Dla każdego z nas pożegnanie taty, który tak nagle odszedł, to były jedne z najgorszych momentów w życiu - nie sposób ich porównać do czegokolwiek. Oczekiwano od nas, że będziemy potrafili skupić się na koniecznych działaniach - każde z nas przenosiło ten obowiązek na drugie. Data pogrzebu, wybór kwiatów, zorganizowanie kolacji dla rodziny itd. - ten natłok zadań przyprawiał mnie o zawrót głowy. Życie stanęło mi przed oczami, a świat dalej trwał - nie byłam w stanie zająć się tym wszystkim. Któreś z rodzeństwa weszło wtedy na stronę internetową zakładu pogrzebowego Archon i w końcu skorzystaliśmy. Poczułam mimo wszystko ulgę, że ktoś pomoże, poprowadzi nas, podpowie, co trzeba zrobić krok po kroku. Dzięki temu mogliśmy oddać się żałobie i w spokoju pożegnać zmarłego…

Irena G.

2019-07-05

Witam ! Dziękuję serdecznie Firmie ARCHON za zorganizowanie pogrzebu ojca śp. Jana. Doskonały profesjonalizm, wspaniała ceremonia. Szczególne podziękowania dla Pani Małgorzaty z filii na Hallera. Osoba naprawdę wielkiego serca. Z poważaniem

Dariusz P.

2019-07-01

Witam serdecznie Chciałam bardzo podziękować Państwu za piękny pogrzeb mojego męża . Sześć lat temu robiłam pogrzeb mojego ojca też u Was i też wszystko było dopięte na ostatni guzik . Uważam ze firma jest godna polecenia , bo każda rodzina w tak ciężkich chwilach oczekuje pomocy i wsparcia ,a Pani Ewelinka jest bardzo życzliwą i pomocną osobą . Panowie którzy nieśli trumnę i pomogli mi też w kościele , bo było małe spóźnienie gości . Choć to ciężkie chwile to łatwiej mi było to przejść . Dziękuje !

Małgorzata O.

2019-06-22

Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu naszego kochanego brata. Był to dla nas bardzo trudny czas, a pomoc Pani Eweliny - nieoceniona. Zawsze ciepła, miła, empatyczna i zaangażowana; martwiła się i smuciła razem z nami. Służyła pomocą w najtrudniejszych sprawach. Dziękuję jeszcze raz.

Małgorzata M.

2019-06-21

Pełny profesjonalizm - polecam. Wszystko się udało, pogrzeb został ładnie zorganizowany. Pracownicy kompetentni i komunikatywni, kontakt szybki, można się dodzwonić od ręki. W razie potrzeby warto skorzystać.

Krzysztof G.

2019-06-14

Mój wnuk po śmierci rodziców się załamał, mimo że jest dorosłym mężczyzną. Zginęli w wypadku samochodowym, a on przeżył. To złamałoby serce nie tylko dziecka. Moje też pękało, ale musiałem pochować córkę i zięcia - wspaniałych ludzi. A takich ludzi trzeba pożegnać godnie. Wnuk nie był w stanie się tym zająć, znalazłem więc zakład pogrzebowy, który zajął się wszelkimi formalnościami, odpowiedział na moje pytania - a było ich wiele, a także zorganizował całą ceremonię bardzo uroczyście i pięknie. Nikomu z Państwa nie życzę, abyście musieli przeżywać takie chwile - jednak w razie wyższej konieczności polecam Archon.

Henryk Z.

2019-06-06

Zorganizowanie pogrzebu to czynność, która po prostu trzeba zrobić mimo, że nikt nie chce i nie wie jak. My skorzystaliśmy z usług oferowanych przez zakład pogrzebowy, bo tak jest jednak dużo łatwiej. Przecież człowiek nie wie nawet, od czego ma zacząć, co jest do załatwienia, jak i gdzie. Dla nas pomoc Archonu była niemal zbawienna, wiec wystawiam w podziękowaniu opinie pozytywna.

Patryk N.

2019-06-05

Wyobrażam sobie, że prowadzenie domu pogrzebowego to nie jest miły zawód. Mimo to można wykonywać swoją pracę z godnością i pełnym profesjonalizmem. Właśnie takiej firmy szukałem - żeby na pogrzebie nie było żadnego obciachu. Kolega polecił mi Archon mający kilka biur we Wrocławiu, dzięki czemu nie musiałem jechać na drugi koniec miasta, aby ustalić wszystko i dograć. Polecam!

Krystian J.

2019-05-31

Serdecznie dziękuję za profesjonalną usługę i nieocenioną pomoc w przeprowadzeniu ceremonii pogrzebowej i spełnieniu wszystkich formalności pogrzebowych. Za ogromną wrażliwość,empatię i zrozumienie w tych trudnych dla nas chwilach.

Grażyna K.

2019-05-25

Wystawienie opinii zakładowi, który chowa ludzi, wydawać się może nie na miejscu. Wolałbym recenzować nowe auto albo chociaż jakiegoś lekarza, no ale każdy ma swój zawód - a jeśli wykonuje go dobrze, to trzeba o tym napisać. Archona polecam, ale chciałbym jak najrzadziej korzystać - to chyba zrozumiałe.

Marcin K.

2019-05-23

Bardzo profesjonalna rzeczowa obsługa w tych trudnych chwilach. Pomoc Pani Haliny Żytkowiak nieoceniona. Bardzo dziękuje za pomoc i słowa otuchy w tak trudnym czasie jakim jest śmierć bliskiej osoby.

Sylwia B.

2019-05-18

Wybraliśmy zakład pogrzebowy Archon, kierując się opiniami w Internecie. Wiadomo, że różnie można trafić, a w takiej sytuacji lepiej nie ryzykować wpadką. Organizowaliśmy pogrzeb kuzynki, a więc zjechała się cała rodzina. Wszystko musiało być zaplanowane na ostatni guzik - co rodzina by powiedziała… Zresztą kuzynkę wszyscy lubili, więc tym bardziej zależało nam, aby było ładnie i profesjonalnie. Rodzina była pod wrażeniem, że wszystko poszło sprawnie, a pracownicy zakładu wykazali zaangażowanie i okazywali każdemu szacunek. Możemy więc też innym polecić i to z czystym sumieniem. Jest dużo prościej, można zaoszczędzić czas i o wszystko wypytać, jak się ma wątpliwości albo się czegoś zwyczajnie nie wie. Przecież nikt nie organizuje pogrzebów często - oby w ogóle nie trzeba było, ale takie już jest życie…

Aleksandra N.

2019-05-18

W imieniu własnym i społeczności firmy "VIP" S.D. Pikul Sp. J. z siedzibą w Lubiczu Górnym pragnę podziękować Państwu za pomoc w zorganizowaniu kwiatów, będących wyrazem pamięci i solidarności z rodziną naszego współpracownika, który pożegnał dziś bliską osobę. Szczególne podziękowania kieruję na ręce nieocenionej Pani Anny Grzesiowskiej. Jej zaangażowanie zasługuje na uznanie. Sprawnie, konkretnie i rzeczowo pomogła mi dokonać wymaganych formalności, służyła radą, udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozostawała ze mną w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym w celu realizacji zamówienia (mimo iż w tym czasie zmieniło się miejsce wykonywania Jej pracy na inny Państwa punkt). W słuchawce mogłam za każdym razem usłyszeć Jej życzliwość, energię, przyjazne nastawienie, co bez wątpienia przekłada się na pracę Pani Ani. Gratuluję takiego pracownika. I raz jeszcze wyrażam swoje podziękowanie.

Lidia Kwiatkowska

2019-05-16

Serdeczne podziękowania firmie Archon za wykonaną usługę pogrzebową. Panu Jarkowi, za pomoc i załatwienie protokołu zgonu... Tobie Jasiu,za formalności załatwiane w biurze, Panom za prace przy grobie. Dziękuję Wszystkim za wszystko i Sołtysowi że mi Was polecił.

Halina S.

2019-05-13

Chciałam podziękować serdecznie za profesjonalne podejście i bardzo duże pomoc z załatwianiem pochówka mojej ukochanej babci która przywiozłam z Niemiec do Polski . Gdyby nie wsparcie wspaniałej a wręcz uważam że z bardzo dużym zaangażowaniem Pani Eweliny Grabowskiej która wspierała mnie pod każdym względem myślę że nie miała bym babci tu na miejscu . Serdecznie dziękuję Panu Jackowi i wszystkim pracownikom Firma godna polecenia w tak ciężkiej chwili jak pożegnanie bliskiej osoby . Profesjonalna i bardzo rzetelna firma

Sylwia G.J.

2019-05-11

Strata najbliższej osoby - rodzica, kogoś z rodzeństwa lub małżonka - to cios zadany przez życie. Cios tak bolesny, że trudno wtedy skupić się na tym, co musimy zrobić - jesteśmy w takim szoku, że aż nas on paraliżuje. Domyślam się, że każdy z Państwa zetknął się ze śmiercią i wie, co się wtedy czuje, a także, jak ważna jest wszelka pomoc. Zlecenie organizacji pogrzebu zakładowi Archon było dla mnie ogromną ulgą. Czułem, że zostałem odciążony z tego przykrego obowiązku i mogę skupić się na opłakiwaniu straty. Bardzo dziękuję za pomoc, bardzo ładny wystrój kaplicy, tę ciszę i czas, jaki został mi podarowany na ostatnie pożegnanie ukochanej żony…

Aleksander W.

2019-05-10

Przeżyłem śmierć kogoś bliskiego pierwszy raz w życiu. Niedawno umarła mi moja babcia i pożegnaliśmy ją całą rodziną. Uroczystość była piękna. Babcia byłaby szczęśliwa, że wszystko się udało - przygotowywała się na tę chwilę, walcząc z chorobą. Chciała wszystko wcześniej ustalić - buty, kwiaty, sukienkę, kaplicę itd. Nie rozumiałem tego i denerwowałem się na babcię, ale teraz rozumiem. Wszystko przebiegło ładnie i spokojnie, mogę polecić ten zakład.

Alek C.

2019-05-07

Dziękuję za profesjonalny pochówek mojego Taty Edmunda Koczty oraz pomoc w trudnych chwilach przy dopełnianiu formalności oraz za czas, który mogłam dzięki temu poświęcić pożegnaniu Taty , a także za pomoc w wyborze oprawy pogrzebu, która w 100% spełniła moje oczekiwania. Korzystam z Państwa usług już po raz drugi i mogę polecić Archon wszystkim tym, którzy tak jak ja musieli pożegnać bliską osobę i chcieliby to zrobić godnie i z klasą.

Katarzyna K.

2019-05-05

Zakład pogrzebowy Archon wybraliśmy, organizując pogrzeb naszego ukochanego Dziadka. Był niezwykłą i bardzo bliską nam osobą. Jestem jednym z wnucząt i zająłem się organizowaniem pochówku osobiście, oczywiście z pomocą profesjonalnej firmy. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem podejścia pracowników zakładu, ich zaangażowania, dyskrecji, szacunku do zmarłego, ale i do nas. Rodzina była zdumiona, jak wszystko wspaniale udało się przeprowadzić, jak piękna była oprawa itd. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli wkrótce korzystać z usług zakładu pogrzebowego, ale innym mogę - w razie tej przykrej konieczności - z czystym sumieniem. Można też zaoszczędzić wiele czasu, gdyż pracownicy chętnie doradzają i udzielają informacji, wiedząc, że członkom rodziny trudno jest się w takich chwilach skupić.

Agnieszka Ł.

2019-05-03

Szanowni Państwo, w imieniu swoim oraz całej rodziny chciałabym serdecznie podziękować Pani Paulinie Bilewicz za pomoc w organizacji pożegnania naszej Babci Marianny Bigos. Pani Paulina nie tylko całkowicie zaopiekowała się nami w tak trudnym dla nas czasie ale zrobiła to z taktem i kulturą. Doradzała ale delikatnie, podpowiadała ale tylko konstruktywnie. Słowem służyła radą fachowca, który bezbłędnie wychwycił nasze potrzeby i preferencje. Przy tym wszystkim Pani Paulina potrafiła swoim pozytywnym nastawieniem rozładować napiętą atmosferę. Dzięki niej poczułyśmy się z mamą bardzo dobrze w miejscu, które do przyjemnych nie należy. Dzięki Pani Paulinie pogrzeb naszej Babci był piękny, elegancki i uroczysty. Wiem, że Babci bardzo by się podobał. Z poważaniem,

Cecylia W.

2019-04-29

Dwa tygodnie temu, kiedy zmarł mój dziadek, zwróciłam się do Państwa firmy. Bardzo pomogliście mi i mojej rodzinie we wszystkim, od zabrania dziadka z jego mieszkania, poprzez załatwienie formalności z urzędami, aż po zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Wszyscy pracownicy Państwa firmy, z jakimi miałam kontakt przy tej okoliczności, są osobami na właściwym miejscu - nie tylko dobrze wykonującymi swoją pracę, ale też wyrozumiałymi i empatycznymi ludźmi. Szczególne podziękowania za wsparcie w tym trudnym okresie kieruję do pani Małgosi Górskiej z biura przy ul. Traugutta, która bezpośrednio pomagała nam w organizacji ceremonii. Mogę szczerze powiedzieć, że można na Was liczyć. Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna K.

2019-04-23

U nas na wsi pogrzeby nie są tak częste - uczestniczą w nich mieszkańcy, bo znali zmarłego lub rodzinę. Pogrzeb był piękny, wszyscy nam mówili, ze piękna uroczystość.

Krzysztof S.

2019-04-11

Po śmierci babci zwróciliśmy się do nich, aby ustalić datę i zorganizować pogrzeb - to był strzał w dziesiątkę, jeśli można tak powiedzieć w przypadku pogrzebu. Pogrzeb odbył się zgodnie z naszymi życzeniami, w przystępnej cenie, co było dla nas tez ważne. Pozdrawiam Państwa!

Agnieszka B.

2019-04-02

Dziękujemy za pomoc podczas pogrzebu naszej babci. Bardzo ważne były dla nas nasze dodatkowe życzenia i prośby - wszystkie zostały uwzględnione, dzięki czemu pogrzeb był wyjątkowy, na taki zasługiwała nasza babcia i takiego by sobie życzyła. Polecamy!

Adam W.

2019-03-27

Zakład Archon - to profesjonaliści w swojej dziedzinie, jeśli można tak powiedzieć o firmie organizującej pogrzeby. Zajęli się wszystkim, co odciążyło mnie i całą rodzinę w trudnym momencie. Na pogrzeb nigdy nie jesteśmy gotowi, nigdy nie wiemy co trzeba wtedy zrobić. Pracownicy takiego zakładu wiedzą i mogą doradzić. Krótko mówiąc, polecamy.

Adam T.

2019-03-24

Bardzo dziękuję za pomoc i organizację pogrzebu. Zakład Archon wszystkim zajął się perfekcyjnie - od początku do końca, czyli tak jak to sobie wyobrażałem. Zdecydowanie polecam ich usługi, chociaż wolałbym nie musieć korzystać często z wiadomych względów.

Adam L.

2019-03-16

Dziękuję za staranne i godne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej Mojego Brata Krzysztofa.

Lesław Ż.

2019-03-14

Chyba nigdy nie sądziłam, że będę pisała opinię na temat zakładu pogrzebowego, ale mama kazała mi to zrobić, bo sama nie umie. Niedawno był pogrzeb jej mamy, czyli mojej babci. Pogrzeb zorganizował ten zakład i chcemy wystawić pozytywną opinię i polecić innym. Wszystko było jak trzeba.

Urszula P.

2019-03-07

Skorzystaliśmy z usług tego zakładu w bardzo trudnym momencie naszego życia. Musieliśmy pożegnać naszego tatę, a nasza mama swojego męża, który odszedł niespodziewanie. Zginął nagle, w wypadku - jego śmierć była ciosem dla całej naszej rodziny. Nikt nie mógł skupić się na dalszych koniecznych czynnościach - nad ustaleniem daty, zorganizowaniem pogrzebu, zaproszeniu pozostałej rodziny, nad spotkaniem i ugoszczeniem ich… W takich chwilach wybór profesjonalnego zakładu, który nas odciąży, jest kwestią kluczową. Zakład pogrzebowy Archon polecili nam nasi bliscy i zaufani znajomi, dlatego też skorzystaliśmy z tej usługi. Teraz my możemy i chcielibyśmy z pełnym przekonaniem polecić tę firmę na trudne momenty życiowe.

Agnieszka K.

2019-03-04

W tym bardzo trudnym dla mnie czasie, mogłam liczyć na zrozumienie, cierpliwość i pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję za pomoc, a szczególnie Pani Marcelinie składam serdeczne podziękowanie.

Jolanta M.

2019-01-14

Pragniemy podziękować Pani Jolancie i Panu Pawłowi z firmy ARCHON za profesjonalną i kompleksową organizację pogrzebu Tadeusza Grabarczyka. Za wkład i serce jakie włożyli w przygotowanie niezbędnych formalności pogrzebowych, oraz za wszelką pomoc jakiej nam udzielili.
Z poważaniem

Elżbieta i Marek R.

2018-11-28

Chciałabym serdecznie podziękować firmie Archon za zorganizowanie dwóch ceremonii pogrzebowych Ś.P. Henryka Cichego oraz Ś.P. Stefana Kwiatkowskiego. W szczególności Pani Ani za pełen profesjonalizm ,zrozumienie i życzliwość w tych trudnych dla Nas chwilach. Pani zaangażowanie i pomoc zasługuje na wielką pochwałę. Firmie gratuluję takiego pracownika.
Dziękujemy z całego serca i zawsze będziemy Panią polecać oraz firmę.
Z poważaniem

Katarzyna K.

2018-11-26

Bardzo dziękujemy Państwu za wszystko.
Ceremonia, współpraca z Państwem, wszystko super. Pani, Pani Iwono, także bardzo, bardzo dziękujemy.Pozdrawiamy serdecznie

Katarzyna i Tomasz D.

2018-07-26

W imieniu naszej rodziny bardzo serdecznie dziękuję p. Małgorzacie z placówki firmy Archon przy ul. Hallera 112 we Wrocławiu za wielką wrażliwość, zrozumienie i bardzo profesjonalną pomoc, jaką nam okazała w tak trudnym dla nas czasie. Nie wyobrażam sobie, że można było dokonać to lepiej. Bez wahania polecamy jej wsparcie. Bardzo serdecznie dziękujemy panu Tomaszowi, który z drugim pracownikiem dali pełną uważność, szacunek i troskę w każdym szczególe w czasie i po ceremonii. To, co zrobiliście Państwo dla nas, było niezwykle ważne i odczuwalne, za co wyrażam naszą wielką wdzięczność. Z poważaniem,

Aleksandra B.

2018-06-27

Szanowni Państwo, W dniu dzisiejszym mieliśmy możliwość współpracy z Pastwem przy pochówku na ulicy Smentej. Chcielibyśmy podziękować za zaufanie w zdolnościach realizacji naszej firmy. Wielkie podziękowania dla Pani Jolanty Martinez,która poświęciła nam i naszemu wspólnemu klientowi ogrom swojego czasu i serca. Kazdy kontakt telefoniczny,doradztwo z jej strony było na bardzo wysokim poziomie. Jestesmy przekonani,że tak profesjonalny,kompetenty,otwarty,zangazowany pracownik jest kluczem do sukcesu w każdej firmie. Serdecznie gratulujemy. Pozdrawiam,

One Day by Marta Nestorowicz

2018-03-23

Pani Magdaleno Wielki szacunek i podziękowanie za poniesiony trud ,cierpliwość,zrozumienie i dużo ciepła w trudnych dla nas chwilach. To dzięki Pani udało nam się doprowadzić wszystko do szczęśliwego końca z pochówkiem naszej Cioci Marji Jesteśmy Pani bardzo wdzięczni i dziękujemy z całego serca. Pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów.

Janina Raszowska w imieniu Rodziny

2018-03-04

Bardzo mocno polecam zakład pogrzebowy Archon. Bardzo dziękuję Pani Magdalenie Senderek za wyrozumiałość oraz cierpliwość w tym dla nas trudnym czasie, bardzo miła i pomocna Pani która Na wszystkie nasze wątpliwości informowała nas bardzo kulturalnie. Dziękujemy bardzo za profesjonalne ściągnięcie naszej kochanej Babci z Grecji, za co jesteśmy bardzo wdzieczni. Zakład zajął się wszystkimi formalnościami związanymi że ściąganiem, co bardzo ułatwiło nam sprawę. Dziękujemy Panom którzy podczas ceremonii pogrzebowej spisali się świetnie. Stroje były na najwyższym poziomie, eleganckie i taktowane. Bardzo polecam ten zakład, profesjonalne podejście do każdego klienta. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu całej rodziny, szczególnie Pani Magdalenie za pomoc.

Sylwia Karpa

2018-02-07

Dzień dobry Pani Magdaleno, Bardzo dziękuję, Wszystko było jak należy.

Maryla Maciejewska

2018-01-11

Pani Magdo,
My również jesteśmy Pani wdzięczne, bardzo nam Pani pomogła Pani Magdo.
Skromny drobiazg nie odda w niczym Pani zaangażowania i Pani profesjonalizmu.
Dziękuję raz jeszcze za udaną współpracę, było miło zwracać się do Pani,
bo wiedziałam, że na Panią zawsze mogę liczyć.

Beata Krawczyk

2017-07-20

Pani Klaudio,
Chciałbym podziękować serdecznie za organizację i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej.
Wszystko przebiegło wg mnie bez zarzutów.
W pamięć zapadł mi Trębacz,który pojawiał się nagle na zakrętach jakby potrafił się teleportować.Grał czysto,wyraźnie i głośno.
Namiot,ludzie którzy nosili kwiaty,urne - wszystko profesjonalnie
Nie mam słów aby opisać wdzięczność.Pozostanie tylko polecać przeze mnie zakład pogrzebowy:-)
Dziękuję jeszcze raz i oby Pani również się układało w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Arkadiusz

2017-03-10

Pani Magdaleno, z wyrazami wdzięczności za pomoc w załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności.

Joanna

2017-03-07

Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Senderek za miłe i profesjonalne załatwienie przewozu do ostatniego pożegnania.

Joanna Janowska i Edward Ożga

RAZ JESZCZE pragnę złożyć podziękowania za pomoc w sprawnej organizacji skromnej uroczystości pożegnania. Dziękuję całej Firmie Archon, oraz z najbliższymi dziękuję szczególnie Pani Agnieszce Stachura, za szczegółowe instrukcje i szybkie działanie, Pani zaangażowanie i profesjonalizm. Wszystko to sprawiło, że te trudne chwile było łatwiej znieść. Ceremonia przeprowadzona z taktem i wyczuciem, mimo "niestandardowej" procedury. Proszę wybaczyć słownictwo, nadal jesteśmy pod wrażaniem, a brakuje mi słów. DZIĘKUJEMY - to jedno słowo, nie wyraża wdzięczności za to, o czym wspomniałem, za oprawę i dopilnowanie szczegółów pogrzebu mojej Babci! W dzisiejszych, niełatwych czasach poziom obsługi w Państwa Firmie, przywraca wiarę w kompetencję poszczególnych osób, które są tak ważne w Firmie, i których dbałość o poziom obsługi stanowi WIZERUNEK całej FIRMY ARCHON.

Arkadiusz Gil

2016-09-11

Dziękuję, za sprowadzenie mojego taty ze Szwecji, za wsparcie duchowe, szacunek oddany mojemu tacie, profesjonalizm właściciela i wszystkich pracowników, pani Magdzie za zaangażowanie i asyście panów, którzy dołożyli wszelkich starań by godnie pochować mojego tatę, jestem wdzięczna za całokształt waszej pracy.

Aleksandra Lipska

2016-09-09

Dear Pani Magdalena, I want to thank you for all your help. Everything was beautiful and my family was really touched and overwhelmed. The flowers were perfect …… so very beautiful. And Father Bogdan was a charmer (as we say in English). He did not speak English but it did not matter because he spoke a dozen languages with his presence. Thank you again. It was a pleasure to work with you. Very best regards,

Grace Nagiecka aka Grażyna

2016-08-13

Pani Klaudio, dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę w tych trudnych chwilach.

Katarzyna

2016-08-03

Chciałabym gorąco podziękować Pani Jolancie Martinez za pomoc w organizacji pogrzebu brata, który odbył się w dniu 16.07.2016 r. Jest niesamowitą osobą bardzo ciepłą i pełną współczucia w tak tragicznych chwilach dla rodziny borykającej się ze stratą najbliższej osoby.

W bólu pogrążona siostra Iwona

2016-07-18

Dzień dobry,chciałam pani serdecznie podziękować za trud włożony w przygotowanie ceremonii pogrzebowej, oraz za dyspozycyjność i profesjonalizm ,którym wykazała się Pani firma w załatwieniu i przygotowaniu niezbędnych formalności.

Dziękuję we własnym imieniu oraz żony zmarłego

2016-07-15

Dzien Dobry Pani Magdaleno, W imieniu calej rodziny chcialabym serdecznie podziekowac Pani i calej firmie za profesjonalne i indywidualne zorganizowanie pogrzebu i transportacji sp zm Mariusza. Cala rodzina jest niezmiernie wdzieczna i pelna podziwu za okazala wyrozumialosc i organizacje pogrzebu. Panowie, ktorzy byli odpowiedzialni za transportacje zmarlego, byli bardzo mili, przyjazni, okazali szacunek i sympatie dla rodziny i wykazali sie wysoka kultura osobista co wplynelo na stworzenie milej atmosfery pomagajac tym samym bliskim w tych trudnych chwilach. Panowie zrobili wszystko zeby rodzina czula sie traktowana indyidualnie a sam zmarly Mariusz byl w centrum ich uwagi, odciazajac rodzine od dodatkowych zmartwien czy tez niepokojow zwiazanych ze sprawami organizacyjnymi.Rodznie podobalo sie w jaki sposob Panowie zajmowali sie zmarlym. Prosze im serdecznie od nas podziekowac.

Iwona Krzewska

2016-05-18

Witam, Do pogrzebu naszej ukochanej mamusi wybraliśmy firmę Archon. To się okazał bardzo, ale to bardzo trafny wybór! Pani Magdalena Senderek z Waszej filii na ulicy Bogusławskiego zajęła się nami cudownie i jej serwis był super profesjonalny! Dla rodzin dotkniętych nieszczęściem jest rzeczą niezmiernie ważną jeżeli ktoś taki jak firma Archon zajmie się organizacją wszystkich formalności - to niesamowite odciążenie gdy człowiek jest pogrążony w bólu, jest mu trudno normalnie funkcjonować i myślec. Dlatego tak ważna jest taka pomoc! Pani Magdalena wykazała się nie tylko wiedzą experta w swojej dziedzinie, ale i ona i ludzie tej firmy rozumieją bardzo dobrze ludzki ból i maja wyczucie, zrozumienie i empatię dla cierpiących rodzin.To bardzo ważne! Polecamy firmę Archon bardzo gorąco i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ich super serwis, ta pomoc firmy Archon i pani Magdaleny również ujęla nam masę trosk i zmartwień!

Rodzina Grzybowskich Wrocław

2016-04-30

Witam, chciałabym bardzo, ale to bardzo podziękować Pani, Pani Klaudio oraz Pani Halince, za to, że pomogłyście mi gdy odeszła moja kochana mama.

AU

2016-03-31

Witam, chciałabym bardzo podziękować za zorganizowanie pogrzebu w dniu dzisiejszym w Siechnicach. Całą sytuację nadzorowała Pani Agnieszka Stachura z punktu przy ul.Traugutta. Kobieta z niesamowitym wyczuciem i empatią zajęła się nami, jesteśmy z mężem jej bardzo wdzięczna. Proszę mi wierzyć pełen profesjonalizm i taki pracownik to skarb. Wszystko załatwione w jak najkrótszym czasie, w jak najmniejszym stresie dla rodziców zmarłego dziecka... Cała uroczystość również pełen profesjonalizm, aż szkoda, że na stronie nie można dodać o Państwa firmie opinii dla innych. Będę Was polecać z czystym sumieniem. Jeszcze raz dziękuję.

Magdalena Firmanty Warzecha

2015-08-28

Chciałabym serdecznie podziękować firmie Archon, a w szczególności Pani pracującej w Zakładzie na ul. Traugutta, za wielkie zaangażowanie i pełen profesjonalizm w organizacji pogrzebu mojego martwo urodzonego Dziecka. Spotkałam się z ogromną życzliwością i zrozumieniem, a na pomoc mogłam liczyć w każdej sprawie i także poza oficjalnymi godzinami pracy zakładu. Nie do przecenienia jest duża wiedza i doświadczenie firmy Archon dotyczące sposobu załatwiania różnych formalności w szpitalu i urzędach, dzięki czemu czas załatwiania tych formalności skraca się do minimum i jest to znacznie łatwiejsze. Sam pogrzeb został pięknie zorganizowany, z szacunkiem i wyczuciem chwili. Jestem przekonana, że pogrzeb mojego Dziecka byłoby znacznie trudniejszym doświadczeniem, gdybym nie skorzystała z usług firmy Archon,

Małgorzata H

2015-08-12

W tych trudnych dla nas chwilach, firma Archon bardzo nam pomogła w załatwieniu wszystkich spraw i formalności, związanych ze sprowadzeniem ciała naszej córki z Włoch. Mimo problemów we Włoszech, zakład stanął na wysokości zadania i wszystko sprawnie załatwił. Podziękowania dla pań, Anny i Magdy, które były cały czas z nami w kontakcie, zawsze nas wspierały i objaśniały wszystkie sprawy. Z podziękowaniami dla całej firmy Archon,

Maria S

2015-07-13

Witam Chciałbym serdecznie podziękować za kompleksową usługę sprowadzenia z Paryża i pogrzebu brata - Roberta Wąsickiego. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami moimi i najbliższej rodziny. Cechy godne polecenia to dobry kontakt, zaangażowanie i profesjonalna usługa. Z przyjemnością polecę Państwa usługi w przyszłości. Pozdrawiam i życzę pomyśności.

Artur Wąsicki

2015-06-09

Otrzymałam wiadomość o śmierci mojego syna, który zmarł w Niemczech. Pragnę serdecznie podziękować za ogromny profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość i uczciwość Zakładowi Pogrzebowemu ARCHON. Wielki ukłon składam w stronę pani Magdy, która okazała serdeczność, zrozumienie, wielką cierpliwość i służyła pomocą dotyczącą wszelkich formalności o każdej porze. Podziękowanie również dla Panów obecnych przy ceremonii pogrzebowej za okazany szacunek i godność dla zmarłego.

Alicja Ostrowska z rodziną

2015-03-27

Dziękujemy za profesjonalizm, wsparcie, pomoc i życzliwość, niezwykle ważne w tych trudnych dla nas dniach, a także poszanowanie dla żałobników i zmarłego. Pogrzeb Taty odbył się 21 października. Pani z zakładu przy Krzywoustego była bardzo zaangażowana, wyjaśniała wszelkie wątpliwości, cierpliwie powtarzała po kilka razy i była z nami w ciągłym kontakcie, telefonicznie przypominając o detalach, na które w takich chwilach można nie zwrócić uwagi. Pracownicy obecni podczas pogrzebu również pełni profesjonalizmu i poszanowania, co jest bardzo bardzo ważne dla rodziny zmarłego. Jeszcze raz dziękujemy.

Karina B

2014-10-28

Według naszych wyobrażeń i oczekiwań, firma ARCHON spisała się dzisiaj również bardzo dobrze na cmentarzu przy  ul. Bardzkiej, Panowie działali sprawnie, zapewniając godny przebieg ceremonii pogrzebowej Dziękujemy.

Danuta i Stanisław SADOWSCY

2014-10-22

Wspólnie z rodziną chciałabym ogromnie podziękować Państwu za to, że w tak trudnej i bolesnej dla nas chwili wykazaliście się profesjonalizmem, przyjaznym podejściem, zrozumieniem oraz wspaniałą organizacją. Państwa Pracownicy, sprawili, że tak ważny i bolesny dzień, w którym żegnałam mojego Tatę był naprawdę wspaniale przygotowany. Przesyłamy również osobiste podziękowania dla Pani Magdaleny z Państwa Zakładu przy ul. W. Bogusławskiego.

Kamila Baran z rodziną

2014-07-07

Składam serdeczne podziękowania firmie Archon za zorganizowanie przewozu ciała mojego zmarłego męża z Irlandii do Polski. Od pierwszego kontaktu spotkałam się z życzliwością wysokim profesjonalizmem i sprawnością w działaniu. Dziękuje najserdeczniej Pani Magdzie, z którą byłam w stałym kontakcie, dzięki Wam te trudne chwile stały się możliwe do przejścia. Firmę jak najbardziej polecam! Z wyrazami sympatii

Joanna Chrząszcz

2014-05-27

Chciałam serdecznie podziękować i wyrazić głębokie uznanie dla profesjonalizmu pracowników Archona. We wtorek odbył się pogrzeb mojej babci i dosłownie w każdym zachowaniu państwa pracowników widać było wielki profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona z waszej pracy i jeszcze raz z całego serca dziękuję. Pozdrawiam

Sandra Martinee Walczak

2013-12-13

Zakład Archon organizował pogrzeb mojego synka. Pracownicy zajęli się całą ceremonią bardzo profesjonalnie i z wielkim wyczuciem. Szczególne podziękowania dla pana Tomka , który okazał nam dużo ciepła w tej trudnej dla nas chwili. Zakład jest godny polecenia.

Monika Ulfik

2013-06-15

Pragnę najmocniej podziękować za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej babci. Na każdym etapie ustaleń spotkaliśmy sie z ogromnym zrozumieniem i taktem. Wszelkie nasze prośby zostały uwzględnione. Podziękowania dla pana grającego na trąbce, a także dla całego zakładu za tak profesjonalne podejście do tematu w tej bardzo ciężkiej dla nas chwili, która jest utrata osoby najbliższej. Raz jeszcze bardzo dziękuje.

Weronika Mazur

2013-02-20

Nasz syn i brat jest z nami, jest w Polsce. To, co początkowo wydawało się przerastać nas wszystkich - sprowadzenie naszego bliskiego z dalekiej Francji - stało się realne i możliwe dzięki Panu Jackowi oraz Firmie "Archon". Czasami język potrafi ograniczać, bo czy zwykłe polskie: serdecznie dziękujemy, oddaje całą naszą wdzięczność? W dzisiejszych brutalnych i drapieżnych czasach można jednak znaleźć ludzi uczciwych, potrafiących godnie i dostojnie zachować się się w tak trudnych dla rodziny zmarłego chwilach. A przy tym bardzo uczciwych, co również bywa ostatni rzadkością. Serce cieszy, że to firma z Polski, nasza, rodzima. Co dla nas, rodziny, miało duże znaczenie. Kłaniamy się nisko i pozostajemy w serdecznej wdzięczności.

Beata Biernat z rodziną

2012-11-24

Monsieur le Directeur, Nous sommes les amis français de la famille Konrady de Smolice. Nous tenons à vous remercier pour votre professionnalisme. Le Monsieur qui est venu chercher Wojciech est compétent, très gentil, appliqué et surtout très très humain. Un grand merci à lui. Nous souhaitons à votre entreprise de prospérer à la hauteur de son mérite. Sincèrement

Wojtek amis

2012-09-20

Serdecznie chce podziękować Panu Jackowi za ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach. Już pierwsza rozmowa telefoniczna była dla mnie niezwykle ważna w poinformowaniu jak trzeba się przygotować w sprowadzeniu z Niemiec ciała mojej mamy, Judyty Voigt zmarłej 28.06 2012 roku i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności urzędowych w Kolonii. Również chce gorąco podziękować Pani Magdzie za wielkie zaangażowanie w przygotowaniu dokumentów w Krakowie. Pomoc dla mnie była bezcenna w najtrudniejszej życiowej sytuacji. Cieszę się że zaufałam Państwa firmie. Pozdrowienia

Irena Wrona z rodziną

2012-07-28

Jestem wdzięczny i pełen uznania dla Pana Jacka, Pani i Panów z obsługi łącznie z Panem trębaczem za sprawne i umiejętne załatwienie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebu mojej ukochanej Mamy. Cała ceremonia przeprowadzona starannie i zgodnie z ustaleniami. Dziękuję za okazaną życzliwość.

Bogusław Molek

2012-03-07

W imieniu całej naszej rodziny chciałbym podziękować za ludzkie podejście w tak ciężkiej dla nas chwili. Od początku do końca opiekowała się nami Pani Magda z zakładu na Bogusławskiego, której powierzyliśmy zorganizowanie pogrzebu mojego brata. Wszystko było przeprowadzone profesjonalnie, z wielkim taktem i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Rodzina Klupś

2011-08-11

W 2010 roku Państwa zakład pogrzebowy pomógł mi w przewiezieniu mojej zmarłej żony z Wrocławia do Mykolaiv na Ukrainie. Zakład Usług Pogrzebowych Archon zajął się wszystkimi formalnościami zarówno w Polsce jak i na Ukrainie. Otrzymałem wszelką niezbędną pomoc z Państwa strony za którą po raz kolejny dziękuję. Podziękowania i pozdrowienia przesyłam Panu Wojtkowi, z którym razem uczestniczyłem w podróży i mimo fatalnych warunków pogodowych cało dojechaliśmy na miejsce. Jak będę we Wrocławiu na pewno Państwa odwiedzę.

Jewgienij

2011-06-26

Czytając poniższe opinie, pozostaję w przekonaniu, że dobrze zrobiłam powierzając moją zmarłą mamę ś.p. Barbarę Nowicką pod Państwa opiekę. Przypadkowo wybrałam zakład pogrzebowy Archon, niewiele wiedząc o nim wcześniej. Mam nadzieję, że moja opinia o tym zakładzie pogrzebowym komuś pomoże w wyborze odpowiedniej firmy, która ze zrozumieniem i szacunkiem zajmie się obsługą całego pogrzebu najbliższej nam osoby.

Córka

2011-06-02

Dziękuję za sprawne przeprowadzenie przewozu mojego zmarłego brata z Anglii do Polski. Wszystkie ustalenia i kalkulacje telefoniczne zostały dotrzymane. Namiary do Państwa zakładu pogrzebowego dostałam od koleżanki, której sprowadzaliście jednego z członków rodziny w tamtym roku z Irlandii.

Renata

2011-05-18

Chciałbym przekazać słowa uznania dla panów uczestniczących i przeprowadzających  ceremonie pogrzebu mojego taty Tadeusza Rybickiego, za godne i pełne szacunku podejście do jego osoby. Był to wspaniały człowiek, który zawsze wszystkim służył pomocą, nie oczekując nic w zamian. Wiódł swoje życie bardzo skromnie, ceremonie pogrzebu jednak miał zorganizowaną jak możny tego świata. Dziękuję wszystkim z kierownictwa Zakładu Pogrzebowego Archon, że mając tak niewiele otrzymałem tak wiele.

Adam Rybicki

2011-05-14

Bardzo dziękuję panom z obsługi za profesjonalne i ponadstandardowe zaangażowanie w przeprowadzeniu oprawy uroczystości pogrzebowej naszego taty Alfreda Żak. Sytuacje niestandardowe i nieoczekiwane potrafią zweryfikować kto jest tak naprawdę profesjonalistą a kto niestety nie. Pełny uznania Tomasz Żak.

Tomasz Żak

2011-03-23

Trudno jest wyrazić mi wdzięczność za okazałą pomoc i zrozumienie podczas tak trudnych dla mnie dni. Dziękuję Panu Wojtkowi i wszystkim jego pracownikom za profesjonalne i ludzkie podejście w stosunku do mojej osoby i pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu mojej mamy.

Agnieszka Dakowicz

2011-03-20

Zakład Usług Pogrzebowych „Archon” już po raz drugi, w okresie ostatnich lat, zorganizował i przeprowadzał uroczystości pogrzebowe członków najbliższej nam rodziny. Po raz kolejny nie nadużyliście Państwo naszego zaufania. Cała ceremonia została przeprowadzona starannie i zgodnie z ustaleniami. Przy okazji serdeczne podziękowania składamy ks. Bogdanowi, który przepięknie pożegnał naszego wujka Józefa.

Mariusz z rodziną

2011-02-26

Pani Magdo dziękuję za okazaną życzliwość i pomoc podczas organizacji pogrzebu mojej mamy

Teresa Kubicka

2011-02-18

Po 11 latach moi rodzice wreszcie spoczywają razem. Dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu „Archon” za kompleksowe przygotowanie i przeprowadzenie ekshumacji mojej mamy pochowanej w Zgorzelcu, która spoczęła razem z tatą na cmentarzu przy ulicy Kiełczowskiej.

Sylwia Kozik

2011-01-27

Chcielibyśmy wyrazić swoje uznanie w stosunku do pracowników Zakładu Pogrzebowego Archon, którzy w niezwykle taktowny i profesjonalny sposób przeprowadzili uroczystości pogrzebowe naszej Cioci 20 grudnia b.r. na Cmentarzu Parafialnym w Zbytowej.

Ania

2010-12-28

Bardzo dziękuję Ci Jacku za okazałe zrozumienie i ludzkie podejście podczas sprowadzania mojej mamy z Włoch. Zawsze możesz na mnie liczyć. Beata

Beata

2010-11-02

Składamy serdeczne podziękowanie dla pracowników Zakładu Pogrzebowego „Archon” za okazaną serdeczność, zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej naszego Taty i Dziadka, który odbył się w dniu 24.08.2010 na Cmentarzu Parafialnym w Sycowie.

Robert

2010-09-11

Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nikt nam nie odbierze. Zawsze będą z nami. Serdeczne podziękowania Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom, Sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łącząc się z nami w bólu, uczestniczyli w mszy żałobnej i uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Męża, Ojca, Dziadka śp. Franciszka Wrońskiego, składają pogrążeni w bezgranicznym smutku Żona i Synowie z rodzinami. Składamy podziękowanie, także właścicielom i pracownikom Zakładu Pogrzebowego „Archon” za profesjonalne i pełne powagi przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych.

Jadwiga Wrońska z rodziną

2010-09-03

Podobnie jak Pani Agnieszka chciałem podziękować Panu Pawłowi, z którym podróżowałem do Włoch po odbiór mojego syna Łukasza, za okazałą pomoc i zrozumienie w tej ciężkiej dla mnie chwili.

Andrzej Wach

2010-07-22

Chciałam podpisać się pod powyższymi opiniami, które w pełni pokrywają się z moimi. Państwa Zakład Pogrzebowy „Archon” pomógł mi w sprowadzeniu mojego brata z Francji Macieja Zarzyckiego i jako jedyny zakład pogrzebowy, z którym się kontaktowałam wyraził zgodę abym zabrała się z kierowcą w tą ostatnią drogę Macieja. Dziękuję Panu Pawłowi za wspólną drogę i pomoc na miejscu. Jest pan zawsze mile widziany w Lęborku.

Agnieszka Siwiec

2010-07-20

Od ponad 15 lat załatwiamy wszelkie rodzinne sprawy pogrzebowe poprzez firmę „Archon”. Może zabrzmi to dziwnie ale właścicieli traktujemy niemal jak rodzinę. Zarówno Pan Edmund jak i synowie zawsze znaleźli dla nas czas aby pomóc w tak trudnych dla nas chwilach. Firmę tę wielokrotnie rekomendowałem krewnym, znajomym i nigdy się nie zawiodłem. Nasza ocena jest zgodna, iż Zakład Pogrzebowy „Archon” oprócz profesjonalnego podejścia do kwestii organizacji pogrzebu, dysponuje wspaniałymi ludźmi na których możemy zawsze liczyć.

Janusz

2010-06-18

W tym miejscu chciałabym bardzo podziękować za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie całej ceremonii pogrzebowej mojego Taty. Od początku spotkałam się ze zrozumieniem i fachową pomocą w zorganizowaniu wszystkich formalności. Szczególne podziękowania należą się Pani Ali, która wykazała dużą cierpliwość w stosunku do mojej osoby.

Janina Szwajc

2010-06-12

Składam ogromne podziękowania dla Pana Tomka, który bezpośrednio uczestniczył w pogrzebie mojej mamy Alicji Grzybowskiej, za okazałą wyrozumiałość i ludzkie podejście. Moim zdaniem Pan Tomasz zasługuje na najwyższą pochwałę jako człowiek i pracownik z powołaniem.

Anna

2010-04-21

W kilku słowach chciałbym bardzo podziękować za pomoc w sprowadzeniu mojego brata Kamila, który zmarł tragicznie w Bilbao. Mimo wielu napotkanym trudnościom płynącym ze strony władz Hiszpańskich, Państwa zakład stanął na wysokości zadania i w pełni wywiązał się z podjętego zadania. Jeszcze raz bardzo dziękuję Artur Podgórski

Artur Podgórski

2010-04-17

Panie Edmundzie, Pragnę Panu oraz Pańskim współpracownikom serdecznie podziękować i wyrazić wdzięczność za ludzkie a zarazem profesjonalne podeście do organizacji sprowadzenia mojej żony Janiny Wolewicz z Belgii. Pańska pomoc okazała się bezcenna. Z wyrazami szacunku Jan Wolewicz.

Jan Wolewicz

2010-04-02

Serdecznie podziękowania chcielibyśmy złożyć Dyrekcji i Pracownikom Zakładu Pogrzebowego „Archon” za sumienność i staranność, z jaką przygotowali Państwo pogrzeb naszej babci Anieli Wojciechowskiej.

Tadeusz Kolesiński z rodziną

2010-02-10

Pragnę podziękować z całego serca za pomoc w sprowadzeniu mojego brata Andrzeja Jakubicza z Francji, a także za przeprowadzenie w pełni profesjonalnie jego pogrzebu w dniu 29.01.2011. Ogromne podziękowania składam Pani Ali z zakładu na Curie-Skłodowskiej, która od początku do końca wspierała nas w tych ciężkich chwilach. Cała najbliższa rodzina i uczestnicy pogrzebu do dzisiaj wspominają Panów, którzy w sposób niezwykle elegancki i profesjonalny uczestniczyli w ostatniej drodze mojego brata. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Michał Jakubicz

2010-02-06

Serdeczne dziękuję Panu Jackowi i Pracownikom Zakładu Pogrzebowego „Archon” za okazaną mi pomoc przy zorganizowaniu transportu mojej mamy Anny Małuszyn z Niemiec i całej ceremonii pogrzebu. Wzięcie na siebie odpowiedzialności za przewóz i przygotowanie od początku do końca całej ceremonii pogrzebu pozwoliło mi w spokoju i skupieniu przygotować się do pożegnania mojej mamy tu na miejscu w Polsce.

Agnieszka Kałużna

2009-12-11

W dniu 25 października 2009 roku Państwa Zakład Pogrzebowy organizował pogrzeb Wacława Raczyńskiego. W tym miejscu chciałbym podziękować za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie całej uroczystości pogrzebowej. W tych trudnych dla najbliższych zmarłego chwilach Państwa pracownicy wykazali się pełnym profesjonalizmem i taktem. Proszę o przekazanie moich podziękowań wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje i obsługę uroczystości pogrzebowych mojego Dziadka.

Magda

2009-11-08